İstanbul E-Ticaret Zirvesi 17 Ekim'de Sektörü Buluşturuyor!

Geçtiğimiz senelerde yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşen İstanbul E-Ticaret Zirvesi bu yılda dopdolu bir içerik ve önemli konuşmacılarla eticaret sektörünü, eticaret yatırımcı ve girişimcilerini 17 Ekim 2015'de Dedeman İstanbul Hotel’de 4. kez biraraya getiriyor. Detaylar haberimizde..

Geçtiğimiz senelerde yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşen İstanbul E-Ticaret Zirvesi bu yılda dopdolu bir içerik ve önemli konuşmacılarla eticaret sektörünü, eticaret yatırımcı ve girişimcilerini 17 Ekim 2015'de Dedeman İstanbul Hotel’de 4. kez biraraya getiriyor.

TURK Elektronik Para A.Ş.’nin isim sponsorluğunda gerçekleştirilecek İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2015, alanında uzman konuşmacıları 17 Ekim 2015’te Dedeman İstanbul Hotel’de buluşturuyor. Zirve’de yatırımcılar, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri, girişimciler ve girişimci adayları bir araya geliyor. Bu sene gerçekleşecek olan TURK Elektronik Para – İstanbul E-Ticaret Zirvesi anasponsorluğunu, İdeaSoft Yazılım A.Ş ve Çicek Hediye Market üstleniyor.

Zirve bu sene, ETİD (Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği), EDER (E-Ticaret Altyapı Sağlayacıları Derneği) ve İK (İş Kulübü Derneği) iş birliği ve danışmanlığında hayata geçirilecek.

İstanbul E-Ticaret Zirvesinde;

  • Dünya’da ve Türkiye’de Eticaret,
  • E-Ticarette Güven,
  • E-Dönüşüm ve Entegrasyon,
  • İşiniz E-Ticarette, Markalaşma,
  • Dijital Pazarlama ve SEO

gibi eticaretin önemli konuları üzerine konuşmacılar tecrübelerini paylaşacak. İSİS Bilişim ve Bankalararası Kart Merkezi oturum sponsorluğu kategorisinde zirvede yer alacak.

Zirvede Türkiye’deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve internet sektöründe başarılı profesyoneller, katılımcılara teorik bilgilendirmenin yanı sıra tecrübelerini de aktaracaklar. Alanında yapılan önemli organizasyonlardan olan İstanbul E-Ticaret Zirvesi’ne eticaret sitesi sahipleri, eticaret çalışanları ve eticarete ilgi duyan çok sayıda katılımcının yer alması bekleniyor. Katılımcılar, sektörün önde gelen isimlerini bu zirvede dinleme, önemli yatırımcı ve girişimcilerle tanışıp görüşebilme fırsatı bulacak.


Girişim Haber Okurlarına İndirimli Katılma Fırsatı

Şimdiye kadar pek çok etkinlik katılımda fırsat sunduğumuz gibi; bu seferde siz değerli Girişim Haber okurlarımıza İstanbul E-Ticaret Zirvesi'ne %25 indirimli katılma hakkı sunuyoruz.

Vakit kaybetmeden online kayıt sayfasından GH25 kupon kodunuz ile %25 indirimle katılım kaydınızı yapabilirsiniz.


Unutmayın, "İstanbul E-Ticaret Zirvesi" 17 Ekim’de Dedeman İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecek.

İstanbul E-Ticaret Zirvesi hakkında daha detaylı edinmek isterseniz www.e-ticaretzirvesi.org web adresini ziyaret edebilir, zirve hakkındaki güncel gelişmeleri sosyal medya (Facebook, Twitter) hesaplarından takip edebilirsiniz.

Haberimizi e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren girişimci, girişimci adayı ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor