Global PR Trendleri Zirvesi Dünyanın İletişim Duayenlerini Buluşturdu!

Dünyanın birçok ülkesinden iletişim uzmanlarını buluşturan Global PR Trendleri Zirvesi 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de gerçekleştirildi. Detaylar haberimizde..

Dünyanın önde gelen iletişim zirvesi organizasyonu ajanslarından The P World tarafından organize edilen ve 4 yıldır farklı ülkelerde büyük ilgi gören Global PR Trendleri Zirvesi, Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile bu yıl 26-27 Şubat tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Microsoft, Linkedin, Greenwich Üniversitesi, AkzoNobel, Visit Britain, Cisco, Roche, Lenovo, Airbus Group, BBC ve Fleishman-Hillard gibi öncü kurumların iletişim duayenlerini buluşturan zirve, interaktif oturumlarıyla katılımcılardan tam not aldı. İletişim dünyasındaki son yeniliklerin tartışıldığı Global PR Trendleri Zirvesi’nde; itibar inşa etmek, yöneticiler için PR’ın önemi, yeni iletişim çağında bütünsellik ve yaratıcılık, dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar, iletişimin sürekli değişen dünyası, sosyal medyada kriz yönetimi gibi önemli konular detaylı olarak ele alındı.

Zirvede konuşmacı olarak da yer alan Excel İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Figen İsbir; “Excel İletişim Yönetimi olarak 20. yılımızı bitirip 21. yaşını kutladığımız bu dönemde, en prestijli PR buluşmalarından biri olan Global PR Trendleri Zirvesi’nin resmi iş ortaklığını üstlenerek tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek istedik. Hedefimiz artık her yıl bu zirvenin Türkiye’de gerçekleşmesine katkıda bulunarak bir gelenek başlatmak. Zirvenin medya sponsorluğunu üstlenen Marketing Türkiye’nin yanı sıra, İDA, KID ve Haberler.com’a da zirveye katkılarından dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

P World Organizasyon Yöneticisi Kosta Petrov; “Global PR Trendleri Zirvesi değerli konuşmacılar, katılımcılar ve iş ortakları sayesinde dünyanın en büyük global PR zirvelerinden birine dönüştü. Başta Excel İletişim Yönetimi olmak üzere, zirvemizin bu yıl İstanbul’da gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm destekçilerimize teşekkürlerimizi sunarız. İstanbul hiç şüphesiz Excel İletişim Yönetimi’nin de katkılarıyla Global PR Trendleri Zirvesi’nin vazgeçilmez şehirlerinden biri olacak” dedi.

Marketing Türkiye dergisinin medya sponsorluğunu üstlendiği, Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD), İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Haberler.com’un desteklediği zirve, Türkiye’de PR alanında meslek örgütleri ve sektörel medyayı bir araya getiren ilk global zirve olma ayrıcalığını taşıyor.

Haberimizi iletişim uzmanı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz

Yazar Hanife Merve Özcan Hakkında

İnönü Üniversitesi “Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi” Lisansı 2011 mezunu yazar, Anadolu Üniversitesi “Marka İletişimi” bölümüne devam etmektedir. Bir kurs merkezinde “Bilgisayar Kullanımı” dersleri veren, dijital ajanslarda profesyonel olarak yaptığı Sosyal Medya Uzmanlığı işine Freelance olarak devam eden Yazar; Aralık 2014 - Mayıs 2015 aralığında Girişim Haber'de editörlük ve sosyal medya uzmanlığı yapmıştır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor