Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Girişimciler, Para Piyasalarını Parahaberi.com İle Takip Edebilirsiniz

Finansal piyasalara dair tüm haberleri eksiksiz bir şekilde tek bir noktadan sunan Parahaberi.com yayın hayatına başladı. Parahaberi.com, uzmanlar tarafından hazırlanan güncel raporları ve analizleri ile girişimciler için faydalı bilgiler içeriyor.

İş dünyası ve girişimcilik denince akla gelen en önemli unsurların başında "finansman" gelmekte. Özellikle yeni kurulan, başabaş noktasını yakalamak ve kar elde etmek isteyen şirketler için finansman çok büyük önem taşıyor. Para piyalasaları, ekonomi dünyası ve kurlardaki gelişmeler her girişimcinin yakından takip etmesi gereken konular arasında yer alıyor.

Dünyada ve Türkiye’de Altın piyasalarına yönelik her türlü haber, altın fiyatları, bilgi ve analize ulaşabileceğiniz site de finans piyasalarının vazgeçilmezi Forex verileri de anı anına takip edilebiliyor.

Anlık veriler ve haberler ile güncellenen Parahaberi.com’da Borsa İstanbul’da ki tüm gelişmelere ve günlük analizlere ulaşılabiliyor. Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler hakkında en güncel gelişme ve haberlerin yer aldığı web sitesinde bu hisse senetlerine yönelik teknik analizler ve raporlar, konusunda uzman ekipler tarafından hazırlanıyor.

Bakır, petrol, pamuk gibi ekonomiyi yakından ilgilendiren emtia haberleri de Parahaberi.com’da yer alan içerikler arasında yer alıyor.

Parahaberi.com'un ücretsiz takip edilebilen web sitesine www.parahaberi.com adresinden ulaşabilir, para haberleri ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Haberimizi para piyasalarını yakından takip eden okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 9.064 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Hizmet Sektörleri, Tanıtım Haberi, İş Dünyası
HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız