Okullar Kapanıyor, Gençler Ömer Ekinci İle Uçuşa Geçiyor!

Okulların kapanmaya başladığı bu sıcak haziran günlerinde TRT Okul ekranlarında yepyeni bir talkshow başlıyor. Cumartesi akşamları saat 22.20’de yayınlanacak olan bu yeni talkshow’u başarılı girişimci ÖmerEkinci hazırlayıp sunuyor.. Detaylar haberimizde..

Okulların kapanmaya başladığı bu sıcak haziran günlerinde TRT Okul ekranlarında yepyeni bir talkshow başlıyor. Cumartesi akşamları saat 22.20’de yayınlanacak olan bu yeni talkshow’u Gençlerin Ömer Abi’si olarak bilinen başarılı girişimci Ömer Ekinci hazırlayıp sunuyor.

Türkiye’nin en başarılı iş adamları, sanatçıları, sporcularının konuk olacağı Gençler Uçuyor’da konuklar bugünün başarılarını değil dünün başarısızlıklarını, hayallerini ve hayal kırıklıklarını, ezberleri nasıl bozduklarını, düştükleri yerden nasıl kalktıklarını anlatacaklar.

Sürpriz konuklar, canlı telefon bağlantıları, sosyal medya ile yüksek etkileşim ile bir dakika bile düşmeyen yüksek bir tempoda gerçekleşecek olan Gençler Uçuyor’da gençler hem geçen haftanın yorgunluğunu atacak, hem de sonraki haftaya hazırlanacak gücü ve motivasyonu bulacak.

İzleyen gençlere “Onlar yaptıysa ben de yapabilirim” değil, “Onlar yaptıysa ben daha iyisini yapabilirim” motivasyonu vermeyi amaçlayan Gençler Uçuyor, sıkıcı ve tahtada tebeşirle size ne yapmanız gerektiğini öğreten eğitim programlarından da,  sadece güldüren ve hoş vakit geçirmenizi sağlayan talk-showlardan da çok farklı bir kurgu ile hazırlanıyor.

2009 yılında İTO ve MÜSİAD işbirliğiyle yapılan Uluslararası Genç Girişimcilik Kongresi’nde Türkiye’de Yılın Genç Girişimcisi seçilen ve sonraki 5 yılda 250 binden fazla üniversiteli gence konferanslarla dokunarak onların “Ömer Abi’si” olan Ömer Ekinci’nin hazırlayıp sunduğu Gençler Uçuyor programında her bölümde gençlere örnek olacak, yol gösterecek, başarı ve başarısızlıklarını en yalın ve samimi haliyle anlatacak olan Türkiye’nin en iyi isimlerinin gençlik hikayelerinden başarı hikayelerine giden yolculuklarına yer verilecek.

14 Haziran Cumartesi Saat 22.20 de ilk canlı yayınıyla yayın hayatına başlayacak olan Ömer Ekinci ile Gençler Uçuyor’un ilk konuğu Ünlü Türk otomobil tasarımcısı ve dünyanın en iyi kişiye özel araç üreticisi DizaynVIP Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç.

Unutmayın, Ömer Ekinci ile Gençler Uçuyor 14 Haziran Cumartesi Saat 22.20 de TRT Okul'da yayın hayatına başlıyor.

Gençler Uçuyor programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook, twitter, instagram sosyal ağlarını takip edebilir veya www.genclerucuyor.com'u ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi genç okurlarımız başta olmka üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor