Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Teknoloji, Yazılım, Bilişim ve Programlama Videoları BilişimTV'de Bir Arada!

Bilişim sektöründe Türkçe kaynaklar gün geçtikçe artış göstermekte. 2000’li yıllarda ciddi Türkçe kaynak sıkıntısı çeken sektör profesyonelleri ve öğrenciler şu an anadilde yayınlanmış içeriklerin kıymetini iyi bilmekte.

Bilişim sektörüne yönelik Türkçe içeriklerden en çok tercih edilenler bilişim eğitim videoları. Fakat gerçekten yararlı bilişim videolarını bulmak, gerek Google’da gerekse Youtube gibi sitelerde zannedildiği kadar kolay olmuyor.

Bilişim sektöründe ki video içeriklere yönelik giderek artan bu arayışlar; girişmci ve bilişim uzmanı olan Savaş Doğan’ın “Amme Hizmeti” olarak tanıttığı Bilişim TV ile son buluyor.

Şu ana kadar 200’den fazla Türkçe; Teknoloji, Bilişim ve Programlama videolarını tek tek incelenerek BilisimTv.Com web adresinde yayınlanmış ve her gün yeni videolar eklenmeye devam ediyor.

BilisimTv.Com ile özellikle programcılığa meraklı gençlere ve öğrencilere faydalı olacak güzel bir video içerik projesi ortaya çıkmış. Sitede, kategori ve etiket mantığıyla kolayca istenilen videolara ulaşmak da mümkün.

Savaş Doğan'ı amme hizmet projesi için başarılar diliyor, ilgilenen okurlarımızı www.BilisimTv.Com'a davet ediyoruz.

Haberimizi bilişim sektörümüzdeki genç girişimcilerimiz ve öğrencilerimiz başta üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 8.213 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Hizmet Sektörleri, Sosyal Girişimcilik, Tanıtım Haberi, Bilim / Ar-Ge / Teknoloji
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız