Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Marmaralı Öğrenciler GirDAP İçin Görüşlerinizi Bekliyor!

Marmara Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Kulübü Mayıs ayında yapacakları etkili ve verimli bir organizasyon için kolları sıvamış. Girişimcilik Dünyasına Atılım Platformu Projesi yani GirDAP ismini verdikleri etkinlik projeleri için öneri ve görüş almak üzere yola çıkmışlar. Bizde hazırladıkları anketi siz değerli okurlarımıza duyuruyoruz.

3 Mayıs 2013 Cuma günü gerçekleşecek GirDAP etkinliği için Endüstri Mühendisliği Kulüb'nün anket çağrısı şöyle;

"Girişimcilik Dünyasına Atılım Platformu Projesi ekibi olarak sizlere daha çok hitap eden ve maksimum fayda sağlayabileceğiniz bir organizasyon yapabilmek için sizlerin de yardımına ihtiyaç duyduk. Vereceğiniz cevaplar 3 Mayıs 2013 Cuma gününün hepimiz için daha kaliteli ve tüm girişimci adayları için daha verimli bir gün olmasına yardımcı olacaktır.

Unutmayın ufacık bir fikri olan, çoktan adım atmış olan veya adım atmaya cesareti olmayan herkes davetlimiz. 3 Mayıs’ta girişimcilik GirDAP’ına hep beraber kapılacağız."

Organizasyonla ilgili ayrıntılı bilgi, organizasyon takibi, girişimcilikle ilgili haberler ve sürpriz hediyeler için GirDAP'ı  Twitter profilinden ve Facebook proiflinden takip edebilirsiniz.

Gelelim asıl haberi duyuruş sebebimize: Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü öğrencileri GirDAP projeleri için öneri ve fikirlerinizi bekliyor. Hazırladıkları anketi buradan doldurabilirsiniz.

Değerli öneri ve görüşleriniz için GirDAP ekibi adına şimdiden teşekkür ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 6.696 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Tanıtım Haberi
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorumlar

Dr.ERMUKAN ŞENGEZER
Dr.ERMUKAN ŞENGEZER

GİRİŞİMCİLİKLE İLGİLİ BİR FAALİYETE GİRDAP  İSMİNİ VERMEK BENCE HATALI.GİRDAP İNSANI İÇİNE ALIR VE YOK EDER.HATIRLATIRIM.KOBİ KÜLTÜRÜ GURUBUMUZLA BAĞLANTIDA OLMANIZI ÖNERİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız