Etohum ve ÖzÜ, 29 Eylül'de "Başarısızlık Zirvesi" Düzenliyor!

29 Eylül 2012 Cumartesi günü Özyeğin Üniversitesi’yle beraber Etohum kampının konusu ”Başarısızlık” olarak belirlendi. Başarısızlık zirvesinde Ali Saydam, Serdar Kuzuloğlu, Prof. Erhan Erkut, Levent Erden, Ali Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Emre Kurttepeli konuşmacı olarak katılacaklar. İşte ekonomik kültürümüzün çok hoşnut olmadığı ”başarısızlık” kavramı üzerine düzenlenen zirve detayları..

29 Eylül 2012 Cumartesi günü Özyeğin Üniversitesi’yle beraber Etohum kampının konusu ”Başarısızlık” olarak belirlendi. İşte ekonomik kültürümüzün çok hoşnut olmadığı ”başarısızlık” kavramı üzerine düzenlenen zirve detayları..

Başarısızlık zirvesinde Ali Saydam, Serdar Kuzuloğlu, Prof. Erhan Erkut, Levent Erden, Ali Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Emre Kurttepeli konuşmacı olarak katılacaklar.

İlgili Ethoum sayfasında Zirve'den şöyle bahsediliyor; "Ülkemizde başarısız girişimciler değersiz görülürler. 2nci veya 3ncü denemelerine pek izin verilmez. Başarısız takımların seyircileri ertesi gün ortalıkta gözükmezler. İşte böyle bir ortamda girişimcilerin korkması çok normaldir. Bu korkunun, aslında yanlışlığın üzerine gitmemiz gerektiğini düşündük.

Yurtdışındaki Failcon.com‘dan esinlendik. Özyeğin Üniversitesi öğrencisi ve KTH event Agency’in kurucusu Efe Kethuda’la bir Etohum toplantısı dönüşünde konuştuğumuz bu etkinliği Özyeğin Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut‘la paylaştık. 1 gün sürecek etkinliğimize konuşmacıları davet ediyoruz. Konuşmacıların kendi başarısızlıklarını anlatmalarını istiyoruz. Başarılı girişimcilerin veya işadamlarının hikayelerindeki başarısızlıklarını samimi olarak bizlerle paylaşmalarını bekleyeceğiz."

Etohum – ÖzÜ Başarısızlık Zirvesi Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Erhan Erkut’un konuşamasıyla açılacak. Sabah ki bölümde Ali Saydam’ın konuşmasından sonra Başarısızlıkla ilgili bir panel düzenleyeceğiz. Öğleden sonraki bölüm Serdar Kuzuloğlu’nun tecrübeleriyle devam ediyor olacak. Günün en sonundaki panelin moderatörü Tunç Kılınç olacak. Konuşmacılar Ali Sabancı, Emre Kurttepeli, Levent Erden, Emin Hitay ve Hüsnü Özyeğin olacaklar.

Ulaşım bilgileri ve programın tamamı için ilgili Etohum sayfasını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca 29 Eylül Cumartesi günki Zirveye katılmak için Etohum katılım formunu doldurmanız gerekiyor.

Haberimizi "başarısızlık" hakkında farklı farkındalıklar dinlemek isteyen tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor