Ankaralı Girişimciler, 25 Nisan'daki TeknoJumpp'ı Kaçırmayın!

TeknoJumpp Girişimcilik ve İnovasyon Destek Programı başlıyor. Program: teknoloji tabanlı girişimciliğin yaygınlaştırılmasına ve uluslararası düzeyde başarılı girişimciler yaratılmasına destek verecek. Teknojumpp Girişimcilik ve İnovasyon Programı'nın açılış toplantısı 25 Nisan Çarşamba günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi, Kemal Kurdaş Salonu'nda yapılacak. İşte detaylar..

TeknoJumpp Girişimcilik ve İnovasyon Destek Programı başlıyor. Program: teknoloji tabanlı girişimciliğin yaygınlaştırılmasına ve uluslararası düzeyde başarılı girişimciler yaratılmasına destek verecek.

Teknojumpp Girişimcilik ve İnovasyon Programı'nın açılış toplantısı 25 Nisan Çarşamba günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi, Kemal Kurdaş Salonu'nda yapılacak. İlgili olan herkese açık olan bu etkinliğin programı şöyle:

14:00-14:10 Açılış Konuşması - Sn. Mustafa İhsan Kızıltaş, Genel Müdür - ODTÜ Teknokent
14:10-14:20 Müzik Dinletisi - Bilkent Senfoni Orkestrası Sanatçıları
14:20-14:40 Başarılı Girişimcilik Öyküleri
14:40-15:10 Sn. M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Başkan - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
15:10-15:30 Girişimcilik ve İnovasyon Destek Programı Lansmanı - Prof. Dr. Ahmet Acar, Rektör - ODTÜ
15:30-15:35 Tanıtım Filmi
15:35-17:00 Kokteyl ve Müzik Dinletisi

Ayrıntılı bilgi için www.teknojumpp.com adresini ziyaret edebilir, katılım için gerekli iletişim bilgilerine yukarıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Ankaralı girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor