2011 Buluştrend Buluşmaları Başlıyor!

Geliştrend yazarları ile okurlarının buluşma noktası olan Buluştrend buluşmaları 2011 de yeniden başlıyor. Bu yılın ilk buluşması 15 Ocak 2011′de (yarın) saat 15.00′de Astoria Caffe Nero’da yapılıyor. İşte detaylar..

Geliştrend yazarları ile okurlarının buluşma noktası olan Buluştrend buluşmaları 2011 de yeniden başlıyor. Bu yılın ilk buluşması 15 Ocak 2011′de (yarın) saat 15.00′de Astoria Caffe Nero’da yapılıyor.

Saat 15:00 da başlayıp 18.00′a kadar devam eden buluşmalarda kahveler içiliyor ve katılanlar önde gelen ilham verici girişimcilerle tanışma şansı yakalıyor. Geliştrend kurucusu olan ve Buluştrend buluşmalarını hayata geçirip organize eden Ömer Ekinci Geliştrend'deki etkinlik davetinde; "Genç girişimcileri, girişimci adayların, ufku açık üniversite öğrencilerini bekliyoruz." diyor.

Peki, Geliştrend Nedir? Ne işe yarar?

Geliştrend.com, genç girişimci, yönetici ve patronlara yönelik bir hap-blogdur! 10 ana kategoride 10 değerli uzman yazar tarafından girilen ve hepsi hap niteliğinde, yani hemen uygula-hemen sonuç al  mantığında yazılan yazılardan oluşur. Genç bir girişimciye, işini geliştirirken  ihtiyaç duyacağı küçük ipuçlarını verir.

Geliştrend.com‘da uzun ve teorik yazılar bulunmaz. Olabildiğince uygulanabilir, hatta uygulanmış örneklerle anlatılan pratik örneklerle oluşturulan Geliştrend.com uzun saatler harcayabileceğiniz bir kaynak site değil, hergün 3 dakika okuyup hemen gerçek hayata dönüp uygulamanız gereken yazılardan oluşur.

Bu yılın ilk buluşması 15 Ocak 2011′de (yarın) saat 15.00′de Astoria Caffe Nero’da yapılacak olan Buluştrend buluşmalarının önümüzdeki aylarda her ayın 2. cumartesi Astoria Caffe Nero’da yapılması planlanıyor.

Girişim Haber ekibi olarak bizimde katılacağımız bu güzel etkinliği tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 4.468 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor