Yerli Sermaye Bulaşık Makinesi Deterjanı Girişimi SPARX Raflarda

Ev temizlik ürünleri sektörünün lider markalarından Asperox ve Peros’un üreticisi, %100 yerli sermayeli Beyaz Kağıt’ın yeni bulaşık makinesi deterjanı (kapsülü) Sparx raflarda yerini aldı. İşte detaylar..

Ev temizlik ürünleri sektörünün en büyük oyuncularından, yüzde 100 yerli sermayeli Beyaz Kağıt, yeni bulaşık makinesi deterjanı Sparx’ı tüketicilerle buluşturuyor. Sirke, limon ve karbonat içeren Sparx, güçlü yağ çözücü formülüyle en kirli bulaşıkları bile pırıl pırıl yapmada iddialı.

Sparx, bulaşıkları temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda kötü kokuları da yok ediyor. İçeriğindeki sirke sayesinde bulaşıklarınıza parlaklık veren, çizmeyen, su lekesi bırakmayan Sparx, karbonatlı temizlik gücüyle lekeleri etkili bir şekilde çıkarıyor. Cam Koruyucu Sistem sayesinde, bardaklar ve cam ürünlerdeki beyaz puslu görüntüyü, matlığı, korozyonu (aşınmayı) engelliyor, yaldızlı tabak ve bardakların desenlerini koruyor. İçeriğindeki limon ise hem makinedeki hem bulaşıklardaki kötü kokuları yok ederek, ferah bir limon kokusu bırakıyor. Ancak bulaşıklarda herhangi bir deterjan kalıntısı ya da kokusu bırakmıyor.

Peros ve Asperox ile Tanındılar, Başarılarını SPARX ile Katlamak İstiyorlar

Beyaz Kâǧıt, 2005 yıIında Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruImuş, ev temizIik ürünIeri sektöründe faaIiyet gösteren %100 yerIi sermayeIi bir şirket. Üretim serüvenine 2007 yıIında başlayan Beyaz Kağıt, bugün kendi sektöründe Türkiye’nin en büyük iIk 3 üreticisinden biri hâIine geImiş durumda. Ana markaları “Peros” ve “Asperox” ile Beyaz Kağıt, kısa sürede adını geniş kitlelere duyurmuş ve kullanıcılarının vazgeçilmezi olmuş durumda. Ortadoğu, Afrika, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerin de içinde bulunduğu yaklaşık 90 ülkeye ihracat yapan Beyaz Kağıt, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor.

Yerli sermaye, bulaşık makinesi deterjanı girişimi SPARX hakkında detaylı bilgi almak ve yerli ürünü denemek için asperox.com.tr/urunler/asperox-sparx web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor