Take Off İstanbul Girişim Zirvesi Aralık'ta Ekosistemi Buluşturacak

Girişimcilik ve teknoloji dünyasının en prestijli buluşma noktası olan Take Off İstanbul, 11-12 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açıyor. İşte detaylar..

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın öncülüğünde düzenlenen etkinlik, 2018 yılından bu yana yenilikçi fikirleri, girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirerek geleceğin rotasını çiziyor.

Yenilikçi Fikirler ve Büyük Fırsatlar

Take Off İstanbul, yenilikçi ürün ve hizmetleri olan girişimlerin potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ulaşmalarına imkan sağlıyor. Girişimlerini büyütmeleri ve rekabet edebilmeleri için gerekli olan uluslararası işbirliklerine zemin sunarak bölgedeki girişimcilik ekosisteminin büyümesi için küresel çapta bir etki yaratmayı hedefliyor.

Dünya Çapında Katılım ve İşbirlikleri

Dünyanın dört bir yanından katılımcılar, Take Off İstanbul'da buluşarak girişimcilik ekosistemine dair faaliyetlerini sergileyecek, yenilikçi girişimlerle tanışacak ve olası işbirlikleri üzerine görüşmeler gerçekleştirecekler. Teknolojiye odaklanan yatırım fonları, yatırımcılar ve LP'ler, teknoloji girişimcileri ile bir araya gelirken, alanında uzman konuşmacılar da tecrübelerini paylaşacak. Bugüne kadar 100’den fazla ülkeden 801 davetli girişim, 412 mentor ve yatırımcı, 166 konuşmacı ile 755 bin dolarlık ödül havuzu Take Off İstanbul’un başarı hikayelerini oluşturdu.

İnovasyonun Merkezi: Take Off İstanbul

Take Off, sadece bir zirve değil, aynı zamanda girişimcilerin ilham aldığı, yenilikçi fikirlerin buluştuğu ve işbirliklerinin doğduğu dinamik bir ekosistem sunuyor. Bu yılki etkinlikte yapay zeka, blokzincir, sürdürülebilir enerji teknolojileri ve dijital sağlık gibi alanlarda çığır açan teknolojiler derinlemesine ele alınacak. Girişimcilik ve teknoloji dünyasına adım atmak isteyen herkes için unutulmaz bir deneyim olacak.

Ödüller Girişimcileri Bekliyor

Take Off İstanbul 2024, girişimcilere sadece bir platform sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onları ödüllerle de teşvik ediyor. Girişimciler, etkinlik boyunca stantlarda projelerini sergileyerek geniş bir kitleye ulaşma, networking fırsatları ile sektördeki diğer profesyonellerle tanışma ve yatırımcı kurumlarla birebir görüşme imkanına sahip olacaklar. İlham verici konuşmacılar, girişimcilere yol gösterecek ve onları motive edecek. Ayrıca, Take Off 20 konsepti ile en yenilikçi ve iddialı girişimler yatırım/hibe ödülleri kazanma imkanı yakalayacak. Bunun yanında, etkinlikte yer alan partner kurumlar ve sponsorlar tarafından sunulan özel ödüller, girişimleri küresel pazara açılma yolculuğunda güçlendirecek.

Take Off İstanbul 2024, girişimcilik dünyasında yeni fırsatlar yaratmak ve geleceği birlikte inşa etmek için sizi bekliyor. Girişimcilik dünyasının en gözde etkinliklerinden biri olan Take Off İstanbul’u takviminize eklemeyi unutmayın!

11-12 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek Take Off İstanbul Girişim Zirvesi hakkında detaylı bilgi için takeoffistanbul.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zirveye bir startup olarak katılım başvurunuzu buradaki formdan yapabilir, Yatırımcı ya da Kurum olarak zirveye başvuru için info@takeoffistanbul.com e-posta adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor