Dünyanın En İyi Drone Yarışçısı World Drone Cup Adana'da!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen World Drone Cup için başvurular başladı. İşte detaylar..

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen World Drone Cup için başvurular başladı. Drone yarışçılarının kıyasıya mücadele edeceği bu şampiyonada sizde yerinizi almak için acele edin. TEKNOFEST World Drone Cup için son başvuru tarihi 14 Temmuz 2024 olarak açıklandı. 

Gökyüzünün en hızlısı benim diyorsan TEKNOFEST World Drone Cup seni bekliyor

TEKNOFEST kapsamında ilk kez 2018 yılında düzenlenen World Drone Cup, STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. yürütücülüğünde Dünyanın en iyi Drone yarışçısını bu yıl da TEKNOFEST Adana’da belirleyecek. TEKNOFEST 2024 Adana kapsamında gerçekleşecek yarışta hem amatör hem de profesyonel pilotlar en üst düzeyde rekabet etme şansı bulacaklar.  

Dünyadan en fazla ülkenin ve en fazla sporcunun katıldığı yarışmaya bu yıl yine rekor sayıda başvuru bekleniyor. Yarışma 2- 6 Ekim 2024 tarihleri arasında Adana’da yapılacak. Dereceye giren birinci 100.000 TL, ikinci 80.000 TL, üçüncü ise 60.000 TL para ödülü kazanacak. 

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyor, ilgililerin World Drone Cup yarışmalarının heyecanına ortak olmak için hemen teknofest.org adresini tavsiye ederiz. 

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor