Elektrikçiler Şampiyonası, MUSE Creative Awards'ta İki Ödül Aldı

Anahtar ve priz tasarımlarıyla tüm yaşam alanlarına stil sahibi imzalar atan Günsan Elektrik, 2023 yılında düzenlediği “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası” yarışması ile dünyanın en prestijli ödüllerinden MUSE Creative Awards'ta ‘Yaratıcılık' alanında iki Gümüş ödüle layık görüldü. İşte detaylar..

Geleceği şekillendiren yaklaşımları anahtar, priz ve elektrik ekipmanlarına entegre eden Günsan Elektrik, her yıl uluslararası platformda üretici ve ilham verici projelerin değerlendirildiği Muse Creative Awards'ta, Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyan ve yılın en başarılı elektrikçilerinin seçildiği “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası” yarışması ile iki Gümüş ödülün sahibi oldu. 

Sektörde en yüksek katılım alan etkinlik oldu

Türkiye’de bir ilke imza atan projeleri ile iki ödüle layık görülmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Günsan Elektrik Genel Müdürü Erhan Kaya şunları söyledi;

Günsan Elektrik olarak, kurumsal sosyal sorumluluk bilinci ile birçok çalışmaya imza atıyoruz. Geçtiğimiz yıl, sektördeki bağı kuvvetlendirmek, moral ve motivasyonu artırmak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan 4 bin 500 elektrikçi ile gerçekleştirdiğimiz “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası”, sektörde en yüksek katılım alan çok kıymetli bir etkinlik oldu. Bu projemiz ile uluslararası bir ödüle sahip olduğumuz için çok gururluyuz. Her zaman daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz. 

Sektörün en prestijli ödülü olarak kabul ediliyor

Reklamcılıktan dijital medyaya, pazarlama stratejileri ve halkla ilişkiler iletişimlerine kadar uzanan kategorilerle yaratıcılığın farklı biçimleriyle parıldaması için bir platform sunan ABD merkezli MUSE Creative Awards, 2015 yılından bu yana sektörün en prestijli ödüllerinden biri olarak öne çıkıyor. Awards Associate (IAA) tarafından gerçekleştirilen yarışmada, IAA jürisi, kendisini olağanüstü yaratıcı 'yıldızları' aramaya ve onlara hak ettikleri takdiri vermeye adayan ödüllü iletişim profesyonellerinden oluşuyor

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor