Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Günleri YAZGİG 2024 Başlıyor!

Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Günleri (YAZGİG) 16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde bulunan ATAUM Konferans Salonu'nda gerçekleşecek! İşte detaylar..

Ankara Üniversitesi Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Topluluğu'ndan geleceğin teknolojilerine yön veren ve sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bir mesajımız var: Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Günleri (YAZGİG) 16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde bulunan ATAUM Konferans Salonu'nda gerçekleşecek!

YAZGİG, yapay zeka ve görüntü işleme alanında öncü isimleri bir araya getirerek, katılımcılarına alanında son gelişmeleri ve gelecek trendlerini keşfetme fırsatı sunacak. İki gün boyunca, sektörün liderleri, akademisyenler, ve uzmanlar, yapay zekanın ve görüntü işlemenin çeşitli yönlerini ele alacaklar. Profesyonel deneyimlerini, araştırmalarını ve yeniliklerini paylaşarak, katılımcılarına ilham verecekler.

YAZGİG, sadece konuşmalardan ibaret değil! Etkinlik boyunca çeşitli interaktif oturumlar ve atölye çalışmaları düzenleyerek, katılımcıların bilgi alışverişini ve işbirliğini teşvik edecek.

Eğer yapay zeka ve görüntü işleme alanında kendinizi geliştirmek, yeni fikirler keşfetmek ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmek istiyorsanız, YAZGİG'e katılmak için hazır olun!

Girişim Haber olara medya sponsorlarındna olduğumuz YAZGİG'e katılarak, yapay zeka ve görüntü işleme dünyasının heyecan verici yolculuğuna siz de ortak olun!

Ankara Üniversitesi Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Topluluğu tarafından16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara'da düzelenecek Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Günleri (YAZGİG) etkinliğine katılmak için forms.gle/SbpbYEtv5zW2aqxbA linkindeki kayıt formunu doldurarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor