ChatBot Dünyası İçin Yepyeni Bir Platform: MindBehind

Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle şirketlere kendi chatbotunu tasarlama imkânı sunan MindBehind'ın lansmanı Kolektif House Maslak'ta gerçekleşti. Detaylar haberimizde..

Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle şirketlere kendi chatbotunu tasarlama imkânı sunan MindBehind'ın lansmanı Kolektif House Maslak'ta gerçekleşti. Google Dialogflow, IBM Watson, Microsoft Luis gibi global ve lokal doğal dil işleme destekli yapay zekâ platformlarına entegre olabilen MindBehind, kullanıcılara 24 dilde chatbot tasarlama imkânı sağlıyor.

“Tasarla, test et ve yayınla” sloganıyla yola çıkan ve özellikle orta ve küçük ölçekli şirketlere hitap eden MindBehind, şirketlere kendi chatbotlarını tasarlama imkânı sunuyor. MindBehind ile tasarlanan chatbotlar, WhatsApp, Facebook Messenger, Twitter gibi popüler mesajlaşma kanallarına entegre olarak, kolayca kullanıma hazır hale geliyor.

Kolektif House'da gerçekleşen lansmanda MindBehind ürünü denenerek 15 dakika içerisinde yeni bir chatbot tasarlandı. Canlıya alınan chatbot, katılımcılar tarafından WhatsApp platformu üzerinden test edildi.

Ürün geliştirme sürecinde, MindBehind'ı kullanmaya başlayan Türkiye'nin önde gelen firmalarından Philips Morris Dijital Platform Yöneticisi Halil Genç, ürün ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Kullanıcı dostu ara yüzü ve sürükle bırak mantığındaki kullanımı sayesinde çok hızlı ve basit bir şekilde bot akışları üstünde düzenlemeler yapılabiliyoruz.”

Etkinlikteki bir diğer konuşmacı olan Aksigorta Dijital Operasyon Merkezi Bölüm Müdürü Ata Hascan, “MindBehind özellikle bizi çok heyecanlandıran bir ürün. Bize daha önce sahip olmadığımız birçok ayrıcalık sunuyor.” dedi.

E-bursum CCO'su Ceyda Demirkurt ise “Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan birisi bile bir akış tasarlayarak, çok kısa sürede chatbotunu canlıya alabilir” ifadelerini kullandı.

Şu an beta sürümü yayında olan ürünün beta süreci yılbaşı itibarıyla tamamlanacak. Ürünün global lansmanı ise 11 Aralık 2019'da “Chatbot Summit Berlin”de gerçekleşecek.

MindBehind hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.mindbehind.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor