Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da Buluşuyor

AdColony, 2-3 Eylül tarihlerinde dünyanın önde gelen şirketlerinin medya ajansı temsilcileri, reklam verenler ve marka temsilcileri ile yerli ve yabancı konuşmacılarını ikinci kez Intelligence Summit'te bir araya getirmeye hazırlanıyor. Detaylar haberimizde..

AdColony, 2-3 Eylül tarihlerinde dünyanın önde gelen şirketlerinin medya ajansı temsilcileri, reklam verenler ve marka temsilcileri ile yerli ve yabancı konuşmacılarını ikinci kez Intelligence Summit'te bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Son yıllarda tüm gözlerin dijital reklamcılığa çevrilmesi ile birlikte Türkiye ve dünyada dijital reklam harcamaları gün geçtikçe artıyor. Fark yaratmanın giderek zorlaştığı dijitalde markalar trendleri takip ederek hedef kitlelerine ulaşmanın yeni yollarını ararken AdColony bu konuları bu yıl ikincisi düzenlenecek AdColony Intelligence Summit'19'da (ACIS’19) ile masaya yatırmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez gerçekleştirilen bu zirve ile Latin Amerika’dan Avrupa’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya 5 kıtadan 15’ten fazla ülkeden İstanbul’a gelen dijital liderler online reklamcılığı masaya yatırırken birbirlerini tanıma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulmuştu. Türkiye için adeta bir kilometre taşı olması beklenen zirvede bu sene ise çok daha geniş bir perspektiften uzmanlar bir araya gelerek en güncel trendleri konuşmak, potansiyel işbirlikleri kurmak ve deneyimlerini paylaşmak imkanına erişecekler. Bunun yanında etkinlik kapsamında dijital dünyanın bugünü ve geleceğini de en ince detayına kadar konuşulacak.

Etkinlik boyunca yapacakları konuşmalar ve katılacakları paneller ile sektörün önde gelen konularına ışık tutacak şirketler arasında MOAT, Oracle, IAB, Adjust, Mindscapes, Kantar Millward Brown, Nielsen, OnDevice Research ve LinkedIn yer alacak.

ACIS’19 zirve katılımcıları arasında ise 20 farklı ülkeden Unilever, Nestle, Volvo, Heineken, Visa, McDonald’s, LG, Nissan, Disney, LEGO gibi reklam verenler ve Group M, Carat, Initiative gibi medya ajanslarının üst düzey yöneticileri ve medya karar vericileri bulunacak.

3 kıtada 25’den fazla ülkeyi Türkiye ofisinden yöneten Adcolony EMEA ve LATAM Genel Müdürü Volkan Biçer konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “AdColony Türkiye Ofisi olarak geçtiğimiz sene ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin ikincisini bu sene de, daha büyük ölçekte tekrar gerçekleştirmek bizim için gerçekten gurur verici. Dünyada adından söz ettiren önemli marka ve temsilcilerini küresel ölçekte bir çatı altında tekrar İstanbul’da ağırlamak hem bizim için hem de Türkiye için büyük önem taşıyor. Etkinliğe 200’ün üzerinde yabancı marka temsilcisinin katılıyor olması, önümüzdeki günlerde özellikle dünya çapında medya bütçe kaynaklarının Türkiye’ye akabilmesinin önünü açan çok önemli bir gelişme olacağına inanıyoruz. Türkiye Ofisi olarak böyle bir zirveye imza atacağımız için çok mutlu ve gururluyuz.” dedi.

Bu sene ikincisi gerçekleşecek etkinliğin heyecan veren konu başlıklarından bazıları şöyle;

  • İçerik Pazarlamasının Önemi
  • Reklamda Sahtecilik
  • Dijital Hikaye Anlatıcılığının Kodlarını Kırma
  • Doğru Amaç ve KPI Odaklı Ölçümleme
  • Programatik Dünyanın Yarını ve Yarından Sonrası
  • Lokal vs Global Marketler
  • LinkedIn Profilinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Etkinliğin heyecanla beklenen konuşmacıları arasında Cannes Lions konuşmacısı Yonathan Dominitz de yer alıyor. AdColony Türkiye ve Nordic Pazarlar partneri LinkedIn ve Spotify da etkinlikte küresel ekipleri ile bulunacak markalar arasında.

AdColony Intelligence Summit'19 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.adcolonyintelligencesummit.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor