İhtiyaçlarınızı Yurt Dışından Getiren Girişim: HepsiYurtDışından

Hepsiburada, geniş ürün çeşidinin yanı sıra, müşterilerinin Türkiye’de bulunmayan ürünlere de güvenle, kolay, ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşması amacıyla“hepsiyurtdışından” ismini verdiği hizmetini devreye aldı. Detaylar haberimizde..

Hepsiburada, geniş ürün çeşidinin yanı sıra, müşterilerinin Türkiye’de bulunmayan ürünlere de güvenle, kolay, ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşması amacıyla “hepsiyurtdışından” ismini verdiği hizmetini devreye aldı.

35’den fazla kategoride, 24 milyonu aşkın ürün çeşidiyle aylık 100 milyonun üzerinde ziyarete ev sahipliği yapan Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, bu yeni hizmet kapsamında oto aksesuarlarından spor/outdoor ürünlerine, kozmetikten teknoloji ürünlerine, modadan ev ve mutfak gereçlerine kadar Türkiye'de bulunmayan binlerce farklı ürünü müşterilerine sunmaya başladı.

Peki "hepsiyurtduşından" Nasıl Çalışıyor?

Yeni hizmet ile Türkiye’de bulunmayan binlerce ilgi çekici ürünü “hepsiyurtdışından” aracılığı ile incelemek mümkün. Ayrıca Hepsiburada platformundaki herhangi bir ürün detay sayfasında görülebilen hepsiyurtdışından etiketiyle de yurt dışından sipariş edilebilecek ürünler kolayca ayrıştırılabiliyor. Beğenilen ürünler sepete eklendiğinde gümrük vergisi otomatik olarak hesaplanıyor ve yurt dışından gelecek ürünler için ekstra bir kargo ücreti ödenmiyor. Satın alma ve sonrası tüm süreçlerde müşteriler Hepsiburada’nın yüksek hizmet standartları ve güvencesiyle kaliteli bir yurtdışı alışverişi deneyimi yaşıyor.

hepsiyurtdışından ile satın alınan ürünler için gümrük bedeli, seçilen ürünler alışveriş sepetine eklendiği anda hesaplanıyor ve tüm gümrük işlemleri Hepsiburada güvencesiyle gerçekleştiriliyor. Yurt dışından gelecek ürünün kargosu ne kadar tutar derdine son veren Hepsiburada, hepsiyurtdışından hizmeti kapsamında yapılan alışverişleri de Türkiye’deki kargo bedelleri ile müşterilerine sunuyor. Böylece müşteriler beğendikleri ürüne Türkiye’den alışveriş yaparmışcasına kolay ve zahmetsizce ulaşabiliyor.

Hepsiburada “hepsiyurtdışından” ile müşterilerinin Türkiye’de olmayan ürünleri yerli bir platform aracılıyla temin edebilmelerini sağlarken, öte yandan da yurt dışından yapılan alışverişlerin A’dan Z’ye her adımının şeffaf ve takip edilebilir olmasını sağlıyor. Satın alınan ürünlerin niteliklerinden içeriklerine, gümrüklendirmeden kargolamaya kadar olan tüm aşamalar takip edilebilir ve belgelenebilme özelliğine sahip.Hizmet aynı zamanda yurt dışından alışveriş sürecinde yer alan tüm aktörlerin vergi yükümlülüklerinin doğru ve zamanında ödenmesini sağlayan alt yapıya da sahip.

Şimdiye Kadar En Çok Talep Gören Ürünler Neler Oldu?

Hepsiburada, henüz platform üzerinde çok yeni sunulan hepsiyurtdışından’da en çok talep gören ürünleri paylaştı. Yapılan açıklamaya göre, yurtdışından en çok talep gören ürünler telefon aksesuarları, saat, gözlük gibi aksesuarlar ve makyaj ürünleri, hayatı kolaylaştıran ev, mutfak ve banyo gereçleri olarak sıralandı.

Hepsiburada'nın yeni hizmeti "hepsiyurtdışından" hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.hepsiburada.com/kampanyalar/hepsi-yurt-disindan web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor