Mobil Oyunseverler İçin Yeni Mobil Oyun Platformu: AppButiq

Mobil oyunseverler şimdi yepyeni bir deneyimle karşı karşıyalar. 500’den fazla oyunu bünyesinde barındıran mobil oyun platformu AppButiq yayın hayatına başladı. Detaylar haberimizde..

Mobil oyunseverler şimdi yepyeni bir deneyimle karşı karşıyalar. 500’den fazla oyunu bünyesinde barındıran mobil oyun platformu AppButiq yayın hayatına başladı.

Netflix ve Spotify gibi haftalık üyelik modeli ile çalışan ve kullanıcıların 500’den fazla mobil oyunu ücretsiz olarak oynamalarına imkan tanıyan AppButiq şimdi yayında. Artık mobil oyun severler AppButiq oyun platformu sayesinde 500’den fazla oyunu ücretsiz olarak telefonlarına indirip zamandan ve mekandan bağımsız olarak diledikleri gibi oynayabilecekler. Üstelik oyun deneyimleri gereksiz reklamlar ile kesilmeyecek.

Oyun severlerin istekleri, şikayetleri ve kullanıcı deneyimleri göz önüne alınarak tasarlanan AppButiq; haftalık üyelik modeliyle çalışıyor. Platforma üye olan kullanıcılar diledikleri oyunu indirip oynayabiliyorlar. Platforma her ay yeni oyunlar eklenirken, üyelerden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Toplam değeri binlerce doları bulan, kategorilerinin en iyisi 500’den fazla oyuna haftada sadece 5.90 TL ödeyerek ulaşabilecek oyunseverler uygulama içi satın alma ve reklam olmaması sayesinde kesintisiz bir oyun deneyimi yaşıyorlar. Uygulamanın kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik olan, oyun oynadıkça kazanılacak sanal paralar da kullanıcıların oyun zevkini ikiye katlamayı hedefliyor.

AppButiq, ebeveynlerin çocuklarına güvenerek hediye edebileceği bir platform. Oyunlar indirilirken ve oynanırken herhangi bir ücret ödenmemesi ve başka oyun abonelikleri yapılamaması; telefon faturalarının kabarmasına da engel oluyor. 

Mobil oyun platformu AppButiq hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.appbutiq.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor