Perakende Sektörü, Teknolojik Projeleri Ödüllendiriyor

KMD, perakende sektörüne en çok fayda sağlayan teknoloji çözüm ortaklarını ödüllendiriyor. KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri, 1 Ekim 2019’da sahiplerini bulacak. Ödül programına başvurular 30 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar kabul edilecek. Detaylar haberimizde..

Teknolojinin, sektörün tüm süreçlerine her geçen gün daha da dahil olmasıyla birlikte, verimli ve yenilikçi çözümler geliştiren teknoloji firmalarının ödüllendirilmesi, tüm sektöre duyurulması ve global arenalara taşınmasının önünün açılması amacıyla düzenlenen KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri, 1 Ekim 2019’da sahiplerini bulacak.

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), perakende sektörüne en çok fayda sağlayan, dijitalleşmeye ve gelişime hizmet eden çözümleri ve bu çözümleri geliştiren teknoloji çözüm ortaklarını/perakendecilerini ödüllendiriyor.

Ödül programına başvurular 30 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar kabul edilecek. Perakende sektörüne teknolojik çözüm üreten, yeni ve yaratıcı projeleri hayata geçiren, süreçlerde iyileştirme ve verimlilik sağlayan tüm teknoloji firmaları ve perakendeciler ödül programına başvurabilecek.

Hem Perakendeci Hem de Çözüm Ortağı Ödüllendirilecek

Bu sene ödül programında çözümü geliştiren teknoloji firmasının yanı sıra kendi içinde çözüm geliştirip kullanan perakendeciler de değerlendirmeye alınacak KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri’nin bu seneki kategorileri şöyle:

  • En İyi Teknoloji Çözümü Ödülü: Bu kategoride, perakende işletmelerin stoklarını kontrol etmelerine, ödeme sistemlerini geliştirmelerine, satışlarını artırmalarına, müşteri hizmetlerini geliştirmelerine, süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan, perakende teknolojilerindeki yenilikleri içeren programlar/yazılımlar/uygulamalar ve bu çözümleri geliştiren teknoloji çözüm ortakları değerlendirilecek.
  • Perakendede En İyi Teknoloji Uygulaması Ödülü: Bu kategoride, perakende firmalarının, operasyon iyileştirme ve verimlilik yönünde kendi bünyelerinde geliştirdiği teknolojik çözüm, uygulama vb projeler değerlendirilecek.

Tüm başvurular, perakende sektörünün önde gelen isimlerinden, uzmanlardan ve akademisyenlerden oluşan ödül jürisi tarafından değerlendirmeye alınacak. Değerlendirme sonu jüri tarafından finalistler belirlenecek, finale kalan adaylar jüriye sunum yaparak çözümlerini anlatacaklar.

Kazananlar ise 1 Ekim 2019 tarihinde Intercontinental Istanbul Taksim’de düzenlenecek olan KMD Perakende Teknolojileri Konferansı’nda açıklanacak.

www.kategorimagazaciligi.org/odul web adresini ziyaret ederek KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor