Ufuk2020 Enerji Alanı Bilgi Günü ve Proje Pazarı 25-27 Haziran'da!

Ufuk2020 Programı, enerji alanına yönelik Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinlikleri 25 – 27 Haziran 2019 tarihlerinde Brüksel’de gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

Ufuk2020 Programı, enerji alanına yönelik Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinlikleri 25 – 27 Haziran 2019 tarihlerinde Brüksel’de gerçekleştirilecek.

Etkinlik 2020 yılında desteklenecek çağrı başlıklarına yönelik (toplamda 640 Milyon Avro) olacak. Katılımcılar bu kapsamda Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, Karbon Yakalama ve Depolama, Akıllı Şebekeler, Akıllı Şehirler ve Toplumlar alanlarındaki fırsatlar hakkında yakından bilgi sahibi olma fırsatını elde edebilecekler.

Bilgi Günü ile eşgüdümlü olarak Enerji Alanı Ulusal İrtibat Noktaları projesi olan C-Energy2020 tarafından Proje Pazarı etkinliği yapılacak. Bu etkinliğe katılım gösterenler 2020 yılı çağrılarına yönelik ağ kurma fırsatı elde edilebilecekler.

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacak. TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Desteğine başvuru yapılmadan evvel ncpenergy@tubitak.gov.tr adresi ile irtibata geçilmesi ve henüz resmi olarak yayınlanmamış olan Ufuk2020 Enerji Alanı Çalışma Programı'nın son versiyonunun edinilip incelenmesi bekleniyor. 

Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinlikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.ufuk2020.org.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ufuk2020 kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor