İçerik Bulutu, ContentGO Markasıyla Yurt Dışına Açılıyor!

Türkiye'de 2000'den fazla markaya hizmet veren İçerik Bulutu, farkli dillerdeki içerik üretim gücünü ContentGO ile tüm dünyaya açacak. Detaylar haberimizde..

Marka, KOBİ ve ajanslar için profesyonel içerik hizmeti ve içerik pazarlaması teknolojileri sunan İçerik Bulutu, hızlı büyümesini küresel bir açılımla sürdürüyor. ContentGO markası ile New York ofisini açan İçerik Bulutu, içerik pazarlaması teknolojileri ve içerik üretimi alanında artık küresel pazarda da faaliyet gösterecek.

Türkiye'de 2000'den fazla markaya hizmet veren İçerik Bulutu, farkli dillerdeki içerik üretim gücünü ContentGO ile tüm dünyaya açacak. 10'u aşkın dilde native içerik üreten ve son yıllarda bu alanda önemli bir deneyim kazanan İçerik Bulutu, Türkiye pazarında edindiği başarıyı yurt dışına taşıyacak. New York, bu girişimin merkez üssü olacak. ContentGO, ABD’nin yanı sıra Hollanda ve İngiltere’deki operasyonların da yönetim merkezi olacak. ContentGO, farklı ülkelerdeki dijital operasyonlarını tecrübeli marka temsilcileriyle sürdürecek. İçerik üretim hizmetinin yanı sıra çeşitli yazılım ürünleri geliştiren İçerik Bulutu, yenilikçi ve akıllı teknolojilerini yurt dışına da taşıyacak. Böylece Türkiye'de ürettiği teknolojiyi yurt dışına transfer etmiş olacak.

İçerik Bulutu'nda kazanılan güçlü deneyimle modellenen ContentGO, yurt dışındaki markalar için de uçtan uca hizmet sunacak. Profesyonel içeriğe ihtiyaç duyan markalar, tüm süreçleri (talep oluşturma, inceleme, onay) akıllı ekranlar üzerinden yönetebilecek. Mevcut kullanıcı deneyimi aynı şekilde, contentgo.com markası ile sürdürülecek. ContentGO, dünyanın her yerinden kredi kartı ile ödeme alabilecek. 

icerikbulutu.com kurucu ortağı ve CEO'su Ahmet Durmuşoğlu, yurt dışı operasyonları için tüm ekibin 7 aydır çalıştığını vurguladı. Daha önce farklı pazarlar belirlediklerini, ancak söz konusu pazarların dinamikleri dolayısıyla çok ilerleyemediklerini belirten Durmuşoğlu, regülasyonlarla zaman kaybetmemek adına yurt dışı operasyonlarının yönünü endüstrinin merkezi olan New York'a çevirdiklerini söyledi. Durmuşoğlu, “New York'ta ContentGO markası ile şirketleştik. New York, San Francisco, Londra ve Amsterdam'da deneyimli marka temsilcileri ile anlaştık. 2019'da bu 3 ülkede native içerik üreticisi sayımızı 500'e, fatura kesilen müşteri sayımızı ise 100'e çıkarmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor