17. Bayim Olur musun? Fuarı Markalarla Girişimcileri Buluşturuyor!

Bayim Olur musun Franchising Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile bu yıl 17. kez CNR Fuar merkezinde kapılarını açmak için gün sayıyor. Detaylar haberimizde..

Her yıl yeni girişimcileri markalarla buluşturmanın ötesinde birbirinden iddialı projelerin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Gıdadan ev dekorasyonuna, gayrimenkulden güzellik merkezlerine, spor merkezlerinden cafelere, kuru temizlemeden teknolojiye kadar her sektörden birçok katılımcının yer aldığı fuar, bu yıl 10-13 Ekim 2019’da kapıları açmak için gün sayıyor. 

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun bir numaralı buluşma platformu Bayim Olur musun Franchising Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliğinde CNR Fuar merkezinde bu yıl 17. kez kapılarını açmak için gün sayıyor. 

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, franchise sistemi ile Türkiye’nin dört bir yanında büyüyen firmalar ile tedarikçilerini bir araya getiriyor. 300’den fazla markanın yer aldığı fuar, 3. kez ‘Tedarikçi Özel Bölümü’ ayrıcalığıyla franchise veren markaları ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalarla yüz yüze getirmeye hazırlanıyor. Bu ayrıcalık sayesinde tedarikçiler birer ziyaretçi olmanın ötesinde katılımcı rolüyle franchise veren firmalarla aynı çatı altında buluşuyor. 4 gün boyunca tedarikçi ve markaların birbirini tanıma olanağına sahip olması yapılacak karlı işbirliklerinin habercisi oluyor.

“Gelin, markalar sizi ziyaret etsin ve karlı iş birlikleriyle fuardan ayrılın” diyerek Tedarik sektörüne çağrıda bulunan Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem; “Tedarikçiler franchise sisteminin ayrılmaz parçasıdır. Markaların, franchise alanlarla, tüketicilerle, tedarikçilerle, yani anlaşmanın görünen ve görünmeyen taraflarıyla ilişkiyi iyi yönetmesi gerekir. Franchise zincirleri ancak bu yolla başarılı olur. Güçlü, zamana ayak uyduran tedarikçilerin franchise zincirlerine katkısı yadsınamaz. Düzenlendiği ilk yıldan bu yana tüm sektörlerden franchise veren markaları girişimcisiyle buluşturmanın yanı sıra iki yıldır “Tedarikçi Özel Bölümü” ile satın alma, lojistik, ürün, finansman ve bilişim alanlarında bilgi paylaşımı, tedarik sektörünün ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak ile birlikte yeni ürün, hizmet, teknoloji ve projelerin sergilendiği Bayim Olur musun Fuarı tedarikçilerle markaların bir araya geldiği önemli bir platform olmaya devam ediyor. Tedarikçiler, bu fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alıyor. Bu sayede, firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler de müşterilerini toplu olarak aynı ortamda görebiliyor. Markalar yenilikleri takip edebiliyor. Aynı zamanda iş kurmak için fuara gelen ziyaretçi markasını seçerken tedarikçisini de seçip fuardan karlı iş birlikleriyle ayrılıyor. Tedarikçiler ise yeni markalar ile tanışma ve ürünlerini, hizmetlerini tanıtma fırsatı buluyorlar. Bu yıl 3.kez oluşturulacak Tedarikçi Özel Bölümüyle markalar ile tedarikçilerin işbirliklerine uygun ortam sağlamak amacıyla toplantılar organize edilip, bilgi akışı ve network oluşumu için konferanslar verilecektir.” dedi.

Unutmayın, Bayim Olur musun Fuarı 10–13 Ekim 2019 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Markaların bayilik/ franchise bilgilerine ve ayrıca fuarla alakalı merak edilen her türlü bilgiye  www.bayimolurmusun.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

Franchise çalışma modeliyle iş kurmak isteyen girişimci okurlarımızı ve bu iş modeline yatırım yapmak isteyen yatırımıcı okurlarımızı fuara davet ediyor, haberimizi girişimci ve yatırımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor