Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
İngilizce Konuşmanızı Kolaylaştıran Girişim: CoSpeak!

Günümüzde ingilizce bilip konuşamayan ya da konuşurken çekinen bir sürü insan var. Ve bu algı bir türlü kırılmış değil, özellikle de yeni öğrenenler için. İşte tamda bu noktada ingilizce pratiği yapmak isteyen kişiler ile farklı ülkelerden yabancı eğitmenleri bir araya getiren bir platformu huzurlarınıza sunuyoruz.

TÜBİTAK tarafından Sosyal Girişimcilik alanında da 1. lik ödülüne layık görülen öğrenci tabanlı CoSpeak girişimi, dil okullarından farklı olarak ingilizce öğretmez geliştirir. Var olan ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirmenize olanak sağlar. Girişim insanların kendilerini baskı altında hissetmeyeceği, derste kendi fikirlerini dile getirirken aynı zamanda başkalarının fikirlerinden de yararlanabileceği samimi ve keyifli bir ortam hazırlar.

İngilizcesini geliştirmek isteyen kişileri seviyelerine göre, maksimum 4 kişilik gruplar halinde yabancı eğitmenler eşliğinde İstanbul'un (Beşiktaş, Kadıköy, Mecidiyeköy v.b) merkezi semtlerinde bulunan nezih kafelerinde buluşturup 1 saat boyunca konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmelerine imkan verir. Katılımcılar, kendilerine uygun saati ve lokasyonu seçip dersleri websitesi üzerinden alabiliyorlar. Aynı zamanda websitesi üzerinden, eğitmenlerin bilgilerine ve işlenecek dersin konularını önceden inceleyebiliyorlar. Ders sonunda ise eğitmenler, site üzerinden katılımcılara geri bildirimler vererek gelişimine yardımcı oluyorlar.

CoSpeak hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.cospeakapp.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.078 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız