Global Insurtech Summit 2019, 3-4 Nisan'da İstanbul'da!

EuroEvents ve InsurTech HUB işbirliği ve Yıldız Teknopark ile Yıldız Kuluçka Merkezi'nin destekleriyle gerçekleşirilecek Global InsurTech Summit İstanbul 2019, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul'da dünyanın en popüler InsurTech imparatorlarını ağırlayacak. Detaylar haberimizde..

EuroEvents ve InsurTech HUB işbirliği ve Yıldız Teknopark ile Yıldız Kuluçka Merkezi'nin destekleriyle gerçekleşirilecek Global InsurTech Summit İstanbul 2019, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul'da dünyanın en popüler InsurTech imparatorlarını ağırlayacak.

Batı'nın ve Doğu'nun buluştuğu, güncel InsurTech konularının ele alındığı, eğilimlerin belirlendiği, geleceği şekillendirecek zirvede; Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi, Yenilikçi Araçlar, Blockchain, Sigortada Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Bulut Teknolojileri, Veri İşleme, Otomasyon, Sağlık, Hayat, Hasarlar, Telematik, Bankasürans, Telematik, Yıkıcı Teknolojiler, Yeni Dağıtım Kanalları gibi sektörün gelişimine yönelik birçok konu detaylıca ele alınacak.

Açılış konuşmasını InsurTech HUB Genel Müdürü Andrew Warburton'un yapacağı zirveye, InsurTech alanında yaptıkları çalışmalar ile birlikte tüm dünyada sigortacılık sektörüne öncülük eden Bolaise Group Startup Koçu Karl Heinz Passler, Fintech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, Safesite Genel Müdür Yardımcısı Emilio Figueroa, Startupbootcamp Genel Müdürü Manjit Rana, Cybertonica'nın Pazar Geliştirme Müdürü ve InsurTech kitabı yazarı Melike Belli, InsurTech Connect Kurucu Ortağı Jay Weintraub, Yazar Rob Galbraith gibi duayen isimler konuşmacı olarak katılacak.

50'den fazla ülkeden, 70'den fazla konuşmacı ve 300'den fazla temsilcinin katılacağı zirvede 20 saatten fazla network yapılacak.

Global InsurTech Summit İstanbul 2019 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.insurtechsummit.io web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor