Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
1 Milyon Euro Yatırım Yapılacak Insurtech Startupları Aranıyor!

Sigorta sektöründe, oyunun kurallarını değiştirecek teknoloji ve inovasyon çalışmalarının önünü açan Insurtech HUB, başlatmış olduğu Startup Programı ile yurt içi ve yurt dışından yapılan “Kuluçka” ve “Hızlandırma” programı başvurularını almaya başladı. Insurtech HUB, her biri için yaklaşık 1’er milyon EURO’ya varan yatırım yapılabilecek insurtech girişimleri arıyor.

Yenilikçi startup projelerinin her birine yaklaşık 1 milyon EURO’yu bulabilecek yatırım amaçladıklarını kaydeden Insurtech HUB İstanbul Genel Müdürü Andrew Warburton, “Proje sahibi ve yatırımcı arasında bir köprü görevi üstlenecek programa dahil olan Insurtech HUB’a hali hazırda seçilmiş olan startup’ların bir kısmını da 15 Ocak’ta düzenleyeceğimiz konferansta sektör temsilcileri ile tanıştırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Insurtech girişimlerini desteklemek için global ekosistem olarak kurulan Insurtech HUB, gerçekleştireceği ilk toplantısında, sektörün geleceğini de masaya yatıracak. Sigorta sektörünün duayen isimlerinin bu açılış toplantısında bir araya geleceğini belirten Warburton, Insurtech Hub’ın hedefleri, faaliyetleri, Insurtech Kuluçka merkezi ve Insurtech Start-up Programının tüm detayları ile 3-4 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Global Insurtech Zirvesi’nin detayları paylaşılacak” dedi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Oditoryum’da 15 Ocak 2019 tarihinde düzenlenecek olan konferansta Insurtech Startup Programının detayları açıklanacak.

Insurtech HUB hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.insurtech.org web adresinin ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi sigorta sektörüne yeni bir soluk getirecek yenilikçi fikirleri olan okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.648 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Girişimcilik Ekosistemi, Uluslararası / Global, Yatırım
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız