Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Gençler, İstanbul Medya ve Ekonomi Zirvesi Başvuruları Başladı!

İBB Gençlik Meclisi, İstanbullu gençler için medya ve ekonomi alanında deneyimli isimlerin, gençlere medya-ekonomi ilişkisine dair bilgi ve tecrübelerini aktaracağı bir zirve düzenliyor.

Medya ve ekonomi alanında deneyimli isimlerin, gençlere medya-ekonomi ilişkisine dair bilgi ve tecrübelerini aktaracağı katılım belgeli Medya ve Ekonomi Zirvesi, 19-20 Ocak 2019 Cumartesi-Pazar günleri 11.00-16.00 saatleri arasında İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında gerçekleştirilecek.

Oturumlarda Türkiye ve dünya ekonomisi, ekonomi-medya ilişkisi, küreselleşen dünyada yaşanan olayların medya yoluyla ekonomiye olan etkisi, teknolojik gelişmelerin medya ve ekonomiye yansımaları, robotik çalışmaların medya ve ekonomi üzerindeki etkileri, farklı ekonomik konjonktürlerde girişimcilik çalışmaları gibi konular ele alınacak.

Unutmayın, katılımın ücretsiz olduğu Medya ve Ekonomi Zirvesi, 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Medya ve Ekonomi Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için www.genclikmeclisi.istanbul web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.337 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız