Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
12 Aralık'ta İstanbul'daki E-İhracat Zirvesi’ne Davetlisiniz!

“E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi” teması ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 4th DHL International Cross Border eCommerce Summit in EurAsia (ICES) 12 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. “Avrupa’nın en büyük E-İhracat Konferansı” dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir e-ihracat yol haritası niteliğinde.

Dünyadaki genel trende parallel olarak, ihracatçı firmaların sınır ötesi e-ticaret araçları ile daha etkin kanallar üzerinden buluşabilmesi, hem pazar çeşitlendirmesi açısından hem de sürdürülebilir ihracat modelinin yakalanabilmesi açısından önem arz etmekte. Bu kapsamda, Uluslararası E-İhracat Konferansları makro ekonomik politikalar çerçevesinde ihracat hedeflerimize ulaşmak adına Türk mal ve hizmetlerinin uluslararası piyasalarda e-ihracat yoluyla yer alması, e-ticaret alanında ülkemizin kalkınmasına katkı sunacak bir ekosistem oluşturması ve ülkemiz ile diğer ülkeler arasındaki e-ticaret potansiyelinin ortaya çıkarılmasına büyük katkılar sağlıyor.

4. Uluslararası E-İhracat Zirvesi, katılımcıların e-ticaret altyapıları ve e-ihracat vizyonlarını geliştirmesini,  e-ihracat fırsatları ve destek mekanizmalarının tanıtılmasını, yurtdışındaki e-ticaret siteleri ile global bir network kurarak ticari hacimlerinin arttırılmasını ve A’dan Z’ye e-ihracat fırsatlarının tartışılmasını amaçlıyor.

Eş zamanlı gerçekleşecek Speed Networking, Rountables ve B2B MatchMaking: Go Global ile ihracatçı firmaların gelişmiş pazarlardaki e-ticaret siteleriyle görüşmeler sonucunda küresel piyasalara açılabileceği öngörülüyor.

4. Uluslararası E-İhracat Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.worldef.net web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.694 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Etkinlikler, İhracat / İthalat, Uluslararası / Global
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız