Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Pazarlama Guruları World Marketing Summit İstanbul'da Buluşuyor!

Dünyanın en önemli pazarlama gurusu Philip Kotler’in öncülüğünü yaptığı "World Marketing Summit- İstanbul", İstanbul Ticaret Odası’nın organizasyonuyla 4 Aralık’ta İstanbul’da toplanıyor.

İstanbul'un Pazarlama Gücünü Otoriteler Konuşacak

Dünyanın en önde gelen pazarlama gurusu olarak tanınan Philip Kotler'in öncülüğünde kurulan "World Marketing Summit- İstanbul" programında alanında otorite isimler, görüşlerini İstanbul ticaret camiası ile paylaşacak. Philip Kotler'in yanı sıra zirvede; Prof. Dr. Moran Cerf, Prof. Dr. Luiz Moutinho, Prof. Marc Oliver Opresnik, Prof. Dominique M. Hansens, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Levent Çakıroğlu, Dr. Şeref Oğuz, Dr. Fahim Kibria, Ömer Şengüler ve İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç pazarlama ve İstanbul'un pazarlama gücünü geliştirmek üzerine konuşacaklar.

Katılamayanlar İçin Canlı Yayın İmkanı

4 Aralık'ta başlayacak organizasyon için başvurular ito.org.tr/wms adresinden online yapıldı. Başvuruların mekan kapasitesini aşması dolayısıyla online başvurular kapatıldı. Başvurusunu gerçekleştirenlere kabul bildirimleri gönderildi. Başvuru yapıp programa katılamayacaklar için İstanbul Ticaret Odası web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden zirve canlı yayınlanacak.

A'dan Z'ye Pazarlamanın Konuşulacağı Zirvenin Bazı Konu Başlıkları

  • Stratejik Pazarlama,
  • Pazarlamanın Geleceğini İstanbul'da İnşa Etmek,
  • Nörobilimin Pazarlamadaki Öncü Rolü,
  • Pazarlamada Big Data,
  • Dijital Çağda ve Zor Zamanlarda 21. Yüzyıl Pazarlamanın Geleceği,
  • İstanbul'dan Dünya'ya Bir Markanın Serüveni

"İstanbul'un Dünya Pazarından Daha Fazla Pay Alabilmesi İçin Çalışıyoruz"

Türkiye'nin hedeflerini gerçekleştirmek dünya pazarlarında daha büyük pay sahibi olmak gerektiğinin altını çizen İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, “Büyük hedefleri olan ülkemiz için İstanbul Ticaret Odası olarak görevimiz: Ekonomik değeri kadar katma değeri de yüksek ürünlerin geliştirilmesine destek vermektir. İstanbul’dan daha büyük ve yeni markalar çıkması için gerekli rüzgarı estirmektir. Pazardaki rekabet gücünü belirleyecek ekonomik değerin oluşturulması ve geliştirilmesinin yollarını bulmaktır. Başta İstanbul olmak üzere fark oluşturan her bir özelliğimizin tanıtımını yapmaya gayret etmektir. WORLD MARKETING SUMMIT’i, ülkemiz ve İstanbul'un hedeflerine hizmet etmek üzere İstanbul'da ağırlıyoruz. İstanbul'un dünya pazarından daha fazla pay alabilmesi için çalışıyoruz. WORLD MARKETING SUMMIT-İSTANBUL bu amaçla yaptığımız çalışmalardan biri. Pazarlamanın duayenlerini, pazarlama gücümüzü artırmak için dinleyeceğiz. Gösterilen müthiş ilgi iyi sonuçlar alacağımızın işareti gibi” dedi.

World Marketing Summit- İstanbul hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web adresi olan www.wms.istanbul 'u ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.554 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Girişimcilik Ekosistemi, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız