Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Kurumsal Eğitimi Dijitalleştiren Yerli Girişim: Simulapp!

Eğitim içeriklerini dakikalar içinde simülatif senaryolara çeviren mobil uygulama SIMULAPP, eğitim sektörünü teknoloji ile buluşturarak yeni nesil ve interaktif öğrenme süreçleri tasarlıyor. 

SIMULAPP, kendi iç ekibinizle oluşturabileceğiniz senaryolarınızı kolaylıkla simülasyonlara çevirmenizi sağlayan bir mobil uygulama platformu. Aynı anda sınırsız kullanıcıya erişim imkanı veren uygulama, özellikle tüm ekip üyeleri için verimliliği arttırmak isteyen büyük ölçekli şirketlerin yardımına koşuyor.

Müşteri deneyimi projeleri, satış görüşmeleri, çağrı merkezi görüşmeleri, işe alım görüşmeleri, oryantasyon projeleri, teknik ürün bilgisi geliştirme; SIMULAPP ile şirketinizi geliştirebileceğiniz alanlardan sadece bazıları.

SIMULAPP ile öğrenmeyi diğer bütün yöntemlerden farklı kılan yanlardan bir diğer alan ise kullanıcılar için kişiselleştirilmiş geri bildirim alma ve eğitim yöneticileri için kullanıcılar hakkında detaylı rapor imkanı sunması. Bu sayede, oluşturduğunuz simülasyonların verimliliği, kullanıcıların kullanım durumları, yanıt frekansları ile ilgili anlık raporlama elde edersiniz ve efektifliğinizi anında ölçümlemiş olursunuz.

İnteraktif gerçek senaryolardan oluşan eğitim yolculukları sayesinde, online eğitimlerin aksine daha ilgi çekici ve dinamik bir model sunan SIMULAPP hakkında daha detaylı bilgiye www.simulapp.com web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.281 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Mobil, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız