Kurumsal Eğitimi Dijitalleştiren Yerli Girişim: Simulapp!

Eğitim içeriklerini dakikalar içinde simülatif senaryolara çeviren mobil uygulama SIMULAPP, eğitim sektörünü teknoloji ile buluşturarak yeni nesil ve interaktif öğrenme süreçleri tasarlıyor. Detaylar haberimizde..

Eğitim içeriklerini dakikalar içinde simülatif senaryolara çeviren mobil uygulama SIMULAPP, eğitim sektörünü teknoloji ile buluşturarak yeni nesil ve interaktif öğrenme süreçleri tasarlıyor. 

SIMULAPP, kendi iç ekibinizle oluşturabileceğiniz senaryolarınızı kolaylıkla simülasyonlara çevirmenizi sağlayan bir mobil uygulama platformu. Aynı anda sınırsız kullanıcıya erişim imkanı veren uygulama, özellikle tüm ekip üyeleri için verimliliği arttırmak isteyen büyük ölçekli şirketlerin yardımına koşuyor.

Müşteri deneyimi projeleri, satış görüşmeleri, çağrı merkezi görüşmeleri, işe alım görüşmeleri, oryantasyon projeleri, teknik ürün bilgisi geliştirme; SIMULAPP ile şirketinizi geliştirebileceğiniz alanlardan sadece bazıları.

SIMULAPP ile öğrenmeyi diğer bütün yöntemlerden farklı kılan yanlardan bir diğer alan ise kullanıcılar için kişiselleştirilmiş geri bildirim alma ve eğitim yöneticileri için kullanıcılar hakkında detaylı rapor imkanı sunması. Bu sayede, oluşturduğunuz simülasyonların verimliliği, kullanıcıların kullanım durumları, yanıt frekansları ile ilgili anlık raporlama elde edersiniz ve efektifliğinizi anında ölçümlemiş olursunuz.

İnteraktif gerçek senaryolardan oluşan eğitim yolculukları sayesinde, online eğitimlerin aksine daha ilgi çekici ve dinamik bir model sunan SIMULAPP hakkında daha detaylı bilgiye www.simulapp.com web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor