Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
İstanbul Girişim Forumu ile Girişim Dünyası Hareketleniyor!

Girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak, katılımcılarına gelişim ortamı sunmak ve bölgenin en yaygın girişim ağı olmak hedefi ile Türkiye’nin farklı noktalarında seminer, sohbet ve atölyeler düzenleyen Girişim Hareketi, 26 Mayıs'ta bölge girişimcilerini İstanbul Girişim Forumu'nda bir araya getiriyor.

Girişimciler; İzleyici Değil, Katılımcı Olacak!

Oldukça interaktif bir zeminde geçmesi planlanan forumda, girişimcileri izleyici değil, katılımcı olacakları oturumlar bekliyor. Hızlı Tanışma oturumunda kişilerin birbirini tanımasıyla başlayacak olan etkinlik, Yuvarlak Masa oturumu ile farklı masalarda farklı alanında uzman ile bir araya gelecek olan girişimciler, hap eğitimler alacak ve sorularını uzmanlara yöneltebilecekler.

Türkiye'nin önde gelen uzman isimlerinin katılacağı paneller ve başarılı girişimlerin sunuşları ile sürecek Forum'da girişimciler için farklı yatırım fırsatları ve girişimcilik sürecinde mentorluk metodları konuşulacak. Panellerin yanı sıra programda girişimciler kendi projelerinin sunuşlarını da gerçekleştirecek. Etkinliğin sonunda, İstanbul’daki Girişim Ekosistemi’nin, girişimci gözüyle değerlendirileceği oturumlar ile forumun raporu paylaşılacak.

Unutmayın, İstanbul Girişim Forumu 26 Mayıs Cumartesi günü Girişim Hareketi ev sahipliğinde İTÜ Arı Teknokent’te gerçekleşiyor, katılımcıları ve girişimcileri izleyici değil, katılımcı olmaya davet ediyor.

www.girisimhareketi.com web adresinden İstanbul Girişim Forumu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.935 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız