İstanbul Girişim Forumu ile Girişim Dünyası Hareketleniyor!

Girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak, katılımcılarına gelişim ortamı sunmak ve bölgenin en yaygın girişim ağı olmak hedefi çalışmalarına devam eden Girişim Hareketi, 26 Mayıs'ta bölge girişimcilerini İstanbul Girişim Forumu'nda bir araya getiriyor. Detaylar Haberimizde..

Girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak, katılımcılarına gelişim ortamı sunmak ve bölgenin en yaygın girişim ağı olmak hedefi ile Türkiye’nin farklı noktalarında seminer, sohbet ve atölyeler düzenleyen Girişim Hareketi, 26 Mayıs'ta bölge girişimcilerini İstanbul Girişim Forumu'nda bir araya getiriyor.

Girişimciler; İzleyici Değil, Katılımcı Olacak!

Oldukça interaktif bir zeminde geçmesi planlanan forumda, girişimcileri izleyici değil, katılımcı olacakları oturumlar bekliyor. Hızlı Tanışma oturumunda kişilerin birbirini tanımasıyla başlayacak olan etkinlik, Yuvarlak Masa oturumu ile farklı masalarda farklı alanında uzman ile bir araya gelecek olan girişimciler, hap eğitimler alacak ve sorularını uzmanlara yöneltebilecekler.

Türkiye'nin önde gelen uzman isimlerinin katılacağı paneller ve başarılı girişimlerin sunuşları ile sürecek Forum'da girişimciler için farklı yatırım fırsatları ve girişimcilik sürecinde mentorluk metodları konuşulacak. Panellerin yanı sıra programda girişimciler kendi projelerinin sunuşlarını da gerçekleştirecek. Etkinliğin sonunda, İstanbul’daki Girişim Ekosistemi’nin, girişimci gözüyle değerlendirileceği oturumlar ile forumun raporu paylaşılacak.

Unutmayın, İstanbul Girişim Forumu 26 Mayıs Cumartesi günü Girişim Hareketi ev sahipliğinde İTÜ Arı Teknokent’te gerçekleşiyor, katılımcıları ve girişimcileri izleyici değil, katılımcı olmaya davet ediyor.

www.girisimhareketi.com web adresinden İstanbul Girişim Forumu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor