İş ve Teknoloji Haftası &Now İçin Geri Sayım Başladı!

Management Centre Türkiye (MCT), her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama ve İnsan Kaynakları zirvelerini bu yıl “& Now Business&Tech Week” çatısı altında buluşturuyor. Detaylar haberimizde..

Management Centre Türkiye (MCT), her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama ve İnsan Kaynakları zirvelerini bu yıl “& Now Business&Tech Week” çatısı altında buluşturuyor. Yepyeni bir konseptte ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan “& Now Business&Tech Week”, dünya çapında konuşmacıların yer aldığı 250 oturum ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Management Centre Türkiye (MCT) 25 yıllık deneyimini gelecek vizyonuyla birleştirerek merkezinde teknoloji olan, Pazarlama, Yönetim, İnsan Kaynakları kavramlarının iç içe geçtiği &Now’ı hayata geçirdi. &Now, 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da dünya çapında konuşmacıların yer aldığı 250 oturumda yaklaşık 10 bin katılımcıyı ağırlayacak. &NOW kapsamında; İnsan Kaynakları Zirvesi, Pazarlama Zirvesi, Gamechangers Ödülleri, Future of Work Zirvesi, Dijital Liderlik Zirvesi, Be Digital Deneyim Alanı, Rock&Tech Müzik Festivali, House of Talent Zirvesi gibi organizasyonlar düzenlenecek. Dünyanın lider isimlerinin bir araya geldiği ve geleceğin liderlerine yeni yetenekler kazandıracak &NOW ile iş dünyası gelecekle buluşma fırsatı yakalayacak.

Pazarlama Zirvesi Her Zamankinden Daha İnteraktif

&NOW kapsamında gerçekleştirilecek 18’nci Pazarlama Zirvesi, bu yıl da Peter Fisk’in başkanlığında, pazarlama dehalarını buluşturacak. Pazarlama dünyasında Silikon Vadisi girişimcilerinin aranan gurusu Ryan Holiday, 550 binin üzerindeki takipçisi ile LinkedIn tarafından pazarlama alanında bir numaralı isim olarak gösterilen Tom Goodwin, Davranış Stratejisti, Şimdicilik (Nowist) akımının öncüsü Max Mckeown, The Boston Consulting Group’un Kıdemli Eski Yönetici Ortağı, Medya ve Tüketici Ürünleri Grubu Kıdemli Küresel Danışmanı AntonellaMei-Pochtler, Wikibrands kitabının yazarlarından dünyaca ünlü Pazarlama Profesörü Mike Dover, Salesforce.com Pazarlama Analiz Bölüm Başkanı Mathew Sweezey, “Microsoft’un pazarlama dehası” olarak bilinen ve dünyadaki en iyi 50 kadın pazarlamacı arasında yer alan Microsoft Global Müşteri Bağlılığı Üst Düzey Yöneticisi Purna Virji, 2015’te en iyi pazarlama kitabı seçilen “When Digital Becomes Human”ın Yazarı Steven Van Belleghem, Girl Meets Dress Kurucusu Anna Bance, Digital Realty Asya Pasifik Pazarlama Direktörü Omer M. Wilson ve en beğenilen şirketlerin Yaratıcı Danışmanı Management Centre Türkiye CEO’su Tanyer Sönmezer katılımcılarla bir araya gelip, geleceği şekillendirecek bilgileri paylaşacaklar.

İK Zirvesi’nin Odağında Robotlar, Yapay Zekâ ve Dönüşüm Var

2030’ların başında tüm dünyadaki mesleklerin yüzde 21’i ile yüzde 38’i arasında bir oranda çalışanların yerini robotlar ve yapay zekâ alacak. Bu kaçınılmaz değişime iş dünyasının nasıl hazırlanacağı, &NOW kapsamındaki en önemli etkinliklerden biri olan 23’üncü İnsan Kaynakları Zirvesi’nde tartışılacak. MCT Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku ve MCT Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay eş-başkanlığında gerçekleştirilecek zirvede konuşmacılar arasında, liderlik ve çalışan performansı konusunda önemli çalışmalarıyla bilinen Complate Coherence Kurucusu ve CEO’su Dr. Alan Watkins de yer alacak. Zirvede; Liberationist, Change Leadership School CEO’su ve Yazar Gustavo Razzetti, The Boston Consulting Group Kıdemli Yönetici Ortağı Yves Morieux, Davranış Stratejisti ve Yazar Max Mckeown, Fütürist Yazar Richard Watson, Still Moving Kurucusu Debra Rowling, IE Business School Profesörü Steven D’Souza, Corporate Rebels’dan Pim de Morree ve Freek Ronner, Happy Sandpit Kurucusu ve Yazar Colin J. Browne, Yeniden Oluşum Tasarım Danışmanı Daniel Christian Wahl, Liderlik ve Diyalog Doçenti Megan Reitz, Ser in Motion Kurucusu Felicia Perseguer deneyimlerini aktaracaklar.

&NOW kapsamında; dünyanın en ünlü pazarlama, yönetim ve insan kaynakları uzmanlarını yöneticilerle bir araya getiren &NOW CEO Yemeği, gelecek vadeden girişimler, kurumsal firmalar ve en iyi teknoloji şirketlerini binlerce profesyonelle buluşturan Be Digital Deneyim Alanı, farklı pazarların en başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Gamechangers Ödülleri, katılımcıları teknolojinin geleceğiyle tanıştıracak Dijital Liderlik Zirvesi, üniversiteli yetenekleri insan kaynakları profesyonelleriyle buluşturacak House of Talent Zirvesi, geleceğin iş dünyasına hazırlıklı olmak isteyen profesyonellerin bir araya geleceği Future of Work ve Rock & Tech Müzik Festivali katılımcılara unutamayacakları deneyimler sunacak.

& Now Business&Tech Week hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.andnowweek.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor