Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Girişimciler İçin Online Biyomimikri Eğitimi Erişime Açıldı!

Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı ERASMUS+ Programı kapsamında, Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı TÜKÇEV bir ilke imza atarak “Girişimciler İçin Biyomimikri” projesini başlattı.

TÜKÇEV öncülüğünde ve MENTUS Medya genel koordinatörlüğünde hayata geçen proje İspanya, Hollanda Biomimikri Vakıfları, A.B.D Trenddesk Kuruluşu ile İstanbul Şehir Üniversitesi ve TOBB Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Dünyaya yön veren, inovasyon yeteneği yüksek, startup aşamasındaki şirketlerin ve girişimcilerinin farkındalığında olan TÜKÇEV, “Girişimciler İçin Biomimikri” projesini açık lisansla yayın yapan online eğitim platformu www.biomimicryfe.org aracılığıyla girişimciler başta olmak üzere doğa, teknoloji ve gelecek ile ilgilenen herkesin erişimine açıldı.

Online Platform 19 Nisan 2018’de Açıldı

Bu anlamlı konunun ve projenin detaylı tanıtımı, alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşecek bir panelle, 19 Nisan 2018 Perşembe saat 13.00’de İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsünde yapıldı.

Biyomimikri ve Gelecek Trendleri ile Biyomimikri ve Girişimcilik panellerinin de gerçekleştirileceği programlarda Türkiye’den uzmanlar ile birlikte yurtdışından konuşmacılar da yer alacak.

“Girişimciler İçin Biomimikri” projesi ve yer alan eğtimler hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.biomimicryfe.org web adresini ziyaret edebilirisniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.813 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Eğitim / Üniversite, Girişimcilik Ekosistemi, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız