Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi 17 Nisan'da Sizleri Bekliyor!

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi; pazarlama ve iş dünyasının EN’lerini 17 Nisan 2018, Salı günü İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Kampüsü İSEFAM'da bir araya getiriyor.

Tanınmış CEO, CMO ve fark yaratan iş liderlerinin yeni trendler ve  başarılı iş stratejileri hakkında değerli paylaşımlarının yapılacağı zirvede katılımcılar; farklı fikir ve bakış açıları ile aydınlanma imkanına sahip olacaklar.  

İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi’nde bu yıl Yıldız Holding, Albayrak Holding, Biz Cevahir Holding, Türk Hava Yolları ve Türk Telekom şirketleri adına üst düzey yöneticiler katılım sağlayarak “Türkiye’de Markalaşma” konusunda sunumlar yapacaklar. Program her sunum sonrasında gerçekleşecek soru cevap bölümü ve hediye çekilişleri ile devam edecek. 

17 Nisan 2018 Salı Günü saat 09.45- 17.00 arası İstanbul S. Zaim Üniversitesi – Halkalı Merkez Kampüsünde, İSEFAM Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan programa farklı üniversitelerden öğrenciler de bölüm ayırt edilmeksizin ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilecekler. 

Türkiye’nin en iyi iş liderleri ile tanışmak, soru sormak ve yeni fikirler paylaşmak isteyen herkesin davet edildiği bu zirveyi kaçırmamanızı öneririz.

İZÜ Genç İş Liderleri Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bu web sayfasını inceleyebilir, kayıt işlemlerinizi ise bu sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi üniversiteli genç okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız