Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Global İnovasyonun En İyileri 11 Nisan'da Innovatours'da!

QGroup iş dünyasının etkinlik algısını değiştirecek bir etkinliğe imza atıyor.  Dünyanın farklı şehirlerini gezen ve gittiği her yerde inovatörleri bir araya getiren Innovatours, 11 Nisan’da Galatasaray TT Stadyumu’nda yepyeni bir konseptle deneysel, uygulamalı ve eğlenceli atölyelerin bulunduğu bir etkinlik gerçekleştirecek.

İlham Verici Bir Mekânda Sıra Dışı Bir Deneyime Hazır mısınız? 

İlham verici işler başarmış vizyonerleri, liderleri ve inovatörleri aynı platformda buluşturan, inovasyonla ilgili en başarılı metotları konu alan ve uzman isimlerden öğrenme imkânı sunan Innovatours, 11 Nisan’da Galatsaray TT Arena’da.

Dünyadan ve Türkiye’den inovasyon ve tasarım liderlerini bir araya getirecek olan Innovatours; 4 farklı lab’de, 20’den fazla workshop ile inovasyon konusunda interaktif bir şekilde kendinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Katılımcılar gün boyu ana sahnede devam edecek paneller, sunumlar ve özel oturumlara paralel "Design & Marketing", "Experimental", "Start-up", "Intrapreneurial" olmak üzere 4 farklı Lab’de 12 atölyeye giriş hakkına sahip olacak.

İşte o atölyelerden bazıları; Artırılmış Gerçeklik ile Deneysel Keşifler, 1 Saatte Animatik Film Prodüksiyonu, Dijital Müşteri Deneyim Tasarımı, İskandinav Stil İnovasyon, İş Modeli Tasarımı, Fikirden Protitipe, Ekolojik Tasarım, Zihinsel Haritalama, 9 Adımda Oyunlaştırma.

Ayrıca UX Tasarım, Google Analytics ve IoT ile Yalın İnovasyon’a dair tüm gün süren workshoplar söz konusu. Ana sahne, 4 Lab, atölye çalışmalarına ek çeşitli deneysel aktiviteler, medya ve spor dünyasından sürpriz isimler ve günün sonundan özel bir kapanış etkinliği Innovatours’da olacak.

Açılış konuşması için dünya çapında işletmelere girişimciliği öğreten ve ilk kitabı “School of Startups” ile yıllardır amazon tarafından en iyi 50 işletme kitabı arasında güçlü yer tutan, Hindistan, Japonya, Güney Kore ve Dubai gibi birçok ülkede konuşmalarıyla ilham veren Jim Beach şimdi de Türkiye’ye geliyor.

“Başarısızlık Hikayeleri” de Anlatılacak

Gelecek trendleri ve inovasyon konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan Dr. Sertaç Doğanay tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Başarısızlık Hikayeleri”, Innovatours etkinliği kapsamında yine Sertaç Doğanay moderatörlüğünde bu kez TT Arena’da gerçekleştirilecek.

 11 Nisan’da Galatsaray TT Arena'da gerçekleştirilecek Innovatours etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.innovatours.world web adresiini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.056 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, İnovasyon, Ulusal
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız