Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Girişimci 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazileri Sertifikalarını Aldı!

15 Temmuz Gazileri Girişimcilik Sertifika Töreni, KOSGEB Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne katılan ve eğitimlerini tamamlayan gazi ve şehit yakınlarına sertifikaları verildi.

KOSGEB Başkanlığı Binası 15 Temmuz Şehitleri Köşesi’nde gerçekleştirilen törende konuşan Başkan Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, şehit yakınları ve gazilerin işlerini kurmalarında ve büyütmelerinde KOSGEB’in hemen her aşamada yanlarında olacağını söyledi.

Ülkemiz savunmasında hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyen Başkan Uzkurt,  gözünü kırpmadan vatan borcunu ödeyen tüm şehitlerimizi  minnetle yad ettiklerini söyledi. Başkan Uzkurt: “Gerektiğinde er meydanında canımızı ortaya koyarken diğer zamanlarda da Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışmak zorundayız. KOSGEB olarak bize verilen görev KOBİ’lerimizin yanında durarak ülkemizi daha da ileriye taşımaktır. KOBİ’lerimizin katma değerini yükseltmeye çalışırken işini kurmak isteyen yeni girişimcilerimizin de elinden tutuyoruz.” dedi.

Girişimcilik Kursu'nu tamamlayan gazilerimizin, şehit yakınlarımızın ticari hayatlarında en iyi yerlere gelebilmeleri için KOSGEB olarak ne gerekiyorsa yapılacağını söyleyen Başkan Uzkurt, işlerini kurmaktan işlerini büyütmeye kadar her aşamada KOSGEB’in yanlarında olacağını dile getirerek girişimcilere sertifikalarını takdim etti.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.019 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: KAMU, Kobiler İçin, Ulusal
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız