Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
13 Mart'ta Rising Women ile Kadın Girişimciliği Konuşulacak!

Türkiye'deki girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi hedefleyen ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, ANGİKAD (Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği) desteği ile 13 Mart 2018'de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenleyeceği Rising Women etkinliği ile girişimcilik ve iş dünyasında kadınların önemini vurgulayacak. 

Bu yıl 13 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek olan Rising Women, ülkemizde kadınların sosyal hayatta , iş dünyasında ve girişimcilik dünyasındaki önemine vurgu yaparak bu alanlarda yaşadıkları zorlukları anlatacak ve yaşadıkları deneyimleri etkinlik katılımcıları ile buluşturacak.

Etkinlik "İş Dünyasında Fırsat Eşitliği" ve "Dijital Dönüşüm ve Kadın Girişimciler" olmak üzere iki oturumdan oluşuyor. Alanında uzman toplam 7 kadın konuşmacı tecrübe ve fikirleriyle birçok kişiye yol gösterecek. 

Etkinliğin amacı, başarılı iş kadınlarının tecrübeleriyle diğer kadınları cesaretlendirmesi ve kadınların iş dünyasındaki yerinin önemi hakkında toplum bilincini arttırmak.

Rising Women etkinliği hakkında daha detaylı bilgiye etkinliğin facebook sayfası üzerinden ulaşabilir, etkinliğe katılım göstermek için ise buradaki başvuru formu doldurabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.089 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız