Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Halkbank'tan İstihdam Seferberliğine Destek Kredisi!

Halkbank, ekonomimizin can damarı KOBİ’lere özel ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile KOBİ’lerin yeni eleman istihdamı sağlamalarını teminen finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarla karşılanarak büyümelerini ve istihdama olan katkılarının artırılmasını amaçlıyor.

60 aya varan vade ile kullandıracak KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi kapsamında, istihdam edilecek personel sayısına göre firmalara sağlanan avantajlar da artıyor.

Doğru analizlerle KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılayacak özel çözümler geliştirdiklerini belirten Halkbank KOBİ ve Esnaf Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Levend Torusdağ, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile ilgili şöyle konuştu:

“Türkiye’de KOBİ bankacılığı denildiğinde akla ilk gelen banka olan Halkbank, her zaman sağladığı destek ile KOBİ’lerin ve Türkiye ekonomisinin yanında olmuştur. Bu vizyonla hayata geçirdiğimiz KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile işletmesini ve işini büyütmek isteyen KOBİ’lerimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda destek sunduğumuz gibi, ülkemizdeki istihdam seferberliğine de destek oluyoruz. İstihdam seferberliğine olan desteğimiz bununla sınırlı tutmuyoruz. Halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ’lerimize eleman.net’ten yüzde 30 indirimli eleman ilanı verme ayrıcalığı sunuyoruz. Halkbank olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da KOBİ’lere yönelik avantajlı kredi imkanları sunmaya devam edeceğiz.”

İstihdam Masraf Paketi ve Yeni Çalışana Ferdi Kaza Sigortası Hediye

Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile uygun vade ve faiz oranlarının yanı sıra, belirli bankacılık işlemlerinin 6 ay boyunca ücretsiz yapılabileceği İstihdam Masraf Paketi’ni ve yeni istihdam edilen çalışanın 1 yıllık Ferdi Kaza Sigortası’nı da hediye ediyor.

KOBİ’lere Yüzde 30 İndirimli Eleman İlanı Fırsatı

Halkbank’ın istihdam konusunda KOBİ’lere desteği bununla sınırlı kalmıyor. Halkbank, eleman.net ile gerçekleştirdiği işbirliği ile KOBİ’lere %30 indirimli eleman ilanı fırsatı da sunuyor. Eleman.net kampanyasından platform üyesi olan tüm KOBİ’ler yararlanabiliyorlar. 

KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi hakkında daha detaylı bilgiye Halkbank şubeleri ile www.halkbankkobi.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.838 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Ulusal
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız