FIT'18 Girişim Pazaryeri ve Yarışması Başvuruları 10 Şubat'ta Bitiyor!

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de kapılarını açıyor. Detaylar haberimizde..

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de kapılarını açıyor. FIT ’18 kapsamında, Endüstri 4.0’ı yakalayacak çözümler sunan girişimlere de kendilerini tanıtma fırsatı sunuluyor.

İzmir, 22-25 Şubat tarihleri arasında endüstriyel çözümler alanında teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne seren bir fuara ev sahipliği yapacak. Makineler arası iletişimden yapay zekaya, üretim ve hizmet biçimlerini değiştirmeye aday pek çok yeni teknoloji, FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilere tanıtılacak.

FIT ’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı; otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunacak. Ayrıca belirtilen alanlarda en son teknoloji ile çözümler sunan firmalar, potansiyel müşterileriyle tanışma fırsatı bulacak.

FIT Girişimciler için FIT Pazaryeri

FIT ’18 ziyaretçilere mevcut teknolojileri deneyimleme olanağı sunarken 23-24 Şubat’ta fuar kapsamında düzenlenecek Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Zirvesi’nde ise önümüzdeki yıllarda fabrikalarda nasıl bir dönüşüm yaşanacağı konuşulacak.

Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği (TEKGİAD) ve Bileşim Fuarcılık iş birliği ile organize edilen zirvenin yanı sıra, FIT Girişim Pazaryeri etkinliği kapsamında yenilikçi çözümler üreten teknoloji girişimcileri de potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma ve çözümlerini tanıtma fırsatı bulacak.

Girişim Pazaryeri adı altında oluşturulan Startup Lounge, başvurular arasından seçilen genç girişimcilere; potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılar ile tanışma olanağı sağlayacak. Girişim Pazaryeri’nde yer alan 40 girişim içerisinden seçilecek 10 girişim ise, FIT Zirvesi Girişim Yarışması’nda sahneye çıkarak ilk 3’e girmek için TEKGİAD (Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği) tarafından oluşturulan jüriye sunum yapacaklar.

FIT ’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı çatısı altında 4 fuar (Otomasyon Fuarı, Elektrik-Elektronik Fuarı,  Hidrolik & Pnömatik Fuarı, Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı) yer alacak. Fuar kapsamında ayrıca, Ekonomist-Fütürist Ufuk Tarhan, 22 Şubat Perşembe günü saat 13.30’da “Geleceğin Endüstrisi/Endüstrinin Geleceği” başlıklı bir konferans verecek.

Unutmayın22-25 Şubat arasında saat 10.00’dan itibaren ziyaret edilebilecek FIT ’18-Geleceğin Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi, Fuar İzmir’de gerçekleşecek. Startup Lounge’da yer almak isteyen girişimciler ise başvuru işlemlerini 10 Şubat 2018 tarihine kadar buradan gerçekleştirebilecek.

 FIT ’18-Geleceğin Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.fitfuar.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor