ESelami, İhracat Hedefleyen Kobileri Dijitalleştiriyor!

Türkiye'de üretilen ürün ve hizmetlerin toptan ve perakende ihracatına yönelik teknoloji tabanlı hizmetler sunan Eselami, KOBİ'leri dijitalleştirmeyi amaçlıyor. Detaylar haberimizde..

Türkiye'de üretilen ürün ve hizmetlerin toptan ve perakende ihracatına yönelik teknoloji tabanlı hizmetler sunan Eselami, KOBİ'leri dijitalleştirmeyi amaçlıyor.

Teknolojiyi ihracat yapmak isteyen işletmelerin hizmetine sunan Eselami, KOBİ'leri dijitalleştiriyor, KOBİ'lerin satışa sunduğu ürün ve hizmetleri çeşitli dijital pazarlama faaliyetleriyle yurtdışındaki potansiyel müşterilerle buluşturuyor.

Eselami, biri ücretsiz olmak üzere üç üyelik tipi sunuyor. Tüm üyeler, Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Arapça, Rusça ve Çince destekli web sitesinde online mağaza açarak ürün ve hizmetlerini hedefledikleri dış pazarlara sunabiliyor. Ayrıca dijital pazarlama ve e-mail pazarlama faaliyetleriyle üyeleri, hedef ülkelerdeki ithalatçılara tanıtıyor.

Eselami, halihazırda geliştirmeye devam ettiği ek hizmetlerle ise ihracatçı KOBİ'nin ihracat sürecindeki ihtiyaçlarına teknolojik tabanlı çözümler getirmeyi hedefliyor.

Slogan: “Herkes İhracat Yapacak”

Eselami, teknoloji tabanlı çözüm geliştirilmesi mümkün olmayan bazı güçlüklere yönelik ise teknik çözümler sunuyor. Örneğin sunduğu tercüme hizmetiyle KOBİ'lerin yabancı dil engeli sebebiyle müzakere sürecinde yaşayabilecekleri iletişim sorunlarını bertaraf ediyor. “Herkes ihracat yapacak” sloganıyla yola çıkan Eselami, tüm bu çözümlerle ihracat sürecini KOBİ'ler için daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Eselami tarafından sunulan hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eselami.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor