Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
ESelami, İhracat Hedefleyen Kobileri Dijitalleştiriyor!

Türkiye'de üretilen ürün ve hizmetlerin toptan ve perakende ihracatına yönelik teknoloji tabanlı hizmetler sunan Eselami, KOBİ'leri dijitalleştirmeyi amaçlıyor.

Teknolojiyi ihracat yapmak isteyen işletmelerin hizmetine sunan Eselami, KOBİ'leri dijitalleştiriyor, KOBİ'lerin satışa sunduğu ürün ve hizmetleri çeşitli dijital pazarlama faaliyetleriyle yurtdışındaki potansiyel müşterilerle buluşturuyor.

Eselami, biri ücretsiz olmak üzere üç üyelik tipi sunuyor. Tüm üyeler, Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Arapça, Rusça ve Çince destekli web sitesinde online mağaza açarak ürün ve hizmetlerini hedefledikleri dış pazarlara sunabiliyor. Ayrıca dijital pazarlama ve e-mail pazarlama faaliyetleriyle üyeleri, hedef ülkelerdeki ithalatçılara tanıtıyor.

Eselami, halihazırda geliştirmeye devam ettiği ek hizmetlerle ise ihracatçı KOBİ'nin ihracat sürecindeki ihtiyaçlarına teknolojik tabanlı çözümler getirmeyi hedefliyor.

Slogan: “Herkes İhracat Yapacak”

Eselami, teknoloji tabanlı çözüm geliştirilmesi mümkün olmayan bazı güçlüklere yönelik ise teknik çözümler sunuyor. Örneğin sunduğu tercüme hizmetiyle KOBİ'lerin yabancı dil engeli sebebiyle müzakere sürecinde yaşayabilecekleri iletişim sorunlarını bertaraf ediyor. “Herkes ihracat yapacak” sloganıyla yola çıkan Eselami, tüm bu çözümlerle ihracat sürecini KOBİ'ler için daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Eselami tarafından sunulan hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eselami.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.461 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, İhracat / İthalat, Kobiler İçin, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız