İşin Ehli Buluşmaları Markalaşma Yolculuğu Konuşulacak

Embriyo Akademi’nin düzenlediği “İşin Ehli Buluşmaları” tüm coşkusuyla devam ediyor. 2018 yılının ilk konuğu, %100 Türk markası Pizzabulls’un Genel Müdürü Zeynel Akyol olacak. Detaylar haberimizde..

Embriyo Akademi’nin düzenlediği “İşin Ehli Buluşmaları” tüm coşkusuyla devam ediyor. 2018 yılının ilk konuğu, %100 Türk markası Pizzabulls’un Genel Müdürü Zeynel Akyol olacak. “Markalaşma Yolculuğu”nun konuşulacağı etkinlik 24 Ocak Çarşamba günü saat 19.00 - 22.00 saatleri arasında Embriyo Akademi’nin Altunizade’deki ofisinde gerçekleşecek. 

Embriyo Akademi, “İşin Ehli Buluşmaları”nda; işini tutkuyla yapan, hikâyesiyle duyanlara ilham veren, bulunduğu sektöre yepyeni ve özgün izler katmış iş insanlarını ağırlamaya devam ediyor.
Buluşmaların Ocak ayı konuğu Zeynel Akyol, üniversite yıllarında okul masraflarını çıkarmak için uluslararası bir firmada ekip üyesi olarak işe başlayıp, markanın bütün kademelerinde deneyim kazanarak üst düzey yöneticiliğe ve bu başarılı deneyimin ardından Pizzabulls’ta genel müdürlüğe uzanan kurumsal bir serüvenin detaylarını katılımcılarla paylaşacak.

Zeynel Akyol bireysel yolculuğunu anlatırken; bir yandan da adım adım marka inşası, stratejik marka konumlandırma ve marka yönetimi gibi kavramların iş dünyasındaki karşılıklarını konuklarla paylaşacak. 

Başarılı bir marka inşa etmenin stratejik basamaklarını merak edenler, markasını öne çıkarmak için hangi adımları atacağını kestiremeyenler, iş kurmak veya işini markalaşarak büyütmek isteyen girişimciler, kariyer planları yapan gençler için oldukça verimli olacak bu etkinliğe katılmak isteyen okurlarımızın 0545 436 37 85 numaralı telefondan Uygar Yabar’a ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Tecrübe paylaşımlarını dinlemek, sorularınıza yanıt almak ve ilgi duyduğunuz sektöre sizin gibi merak duyan yeni dostlar edinmek için “İşin Ehli” buluşmalarını takip edebilirsiniz. 

İşin Ehli Buluşmaları etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.embriyoakademi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.008 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik, Ulusal
Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor