6. GİV Girişimcilik Ödülleri Başvurularınızı Bekliyor!

Türkiye’de başarılı girişimleri ödüllendirmek ve fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen vatandaşlarımıza destek ve cesaret vermek amacıyla Girişimci İşadamları Vakfı tarafından her yıl düzenlenen Girişimcilik Ödülleri'nin 6.sı başvuruları almaya devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Girişimci İşadamları Vakfı GİV, girişimciliği sadece bir yönüyle değil tüm yönleriyle ele alan ve ekosistem olarak geliştirme gayretinde olan nadide yapılardan birisi. Genç GİV ile gençlere ulaşan, GİV Akademi ile girişimcilere ve iş dünyasına eğitimler veren, Bahariye Melek Yatırım Ağı BBA ile girişimlere yatırım üzerinde çalışan GİV, her yıl düzenlediği GİV Girişimcilik Ödülleri ile de başarılı girişimcileri ödüllendirip ülkemizin vitrinine çıkarıyor.

Türkiye’de başarılı girişimleri ödüllendirmek ve fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen vatandaşlarımıza destek ve cesaret vermek amacıyla Girişimci İşadamları Vakfı tarafından her yıl düzenlenen Girişimcilik Ödülleri'nin 6.sı başvuruları almaya devam ediyor. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2018.

Bu yıl 9 kategoride düzenlenecek olan 6. GİV Girişimcilik Ödülleri’nde 5 kategori için başvuru alınacak olup, başvurular değerlendirme heyeti tarafından titizlikle incelenecektir. Diğer 4 kategori için başvuru alınmayacak.

6. GİV Girişimcilik Ödülleri - Ödül Kategorileri

  • Yeni Girişimci Ödülü: Girişimcilik dünyasına yeni katılmış fakat yaptığı çalışmalarla, önemli başarılara imza atmış, firmasını ve kendisini geliştirmiş, fark edilir bir şekilde ihracat, AR-GE ve yatırımlarla farkındalık oluşturmuş firması henüz 0-5 yaş aralığında olan başarılı girişimcilere “Yeni Girişimci Ödülü” verilecek. Başvuru için:  tıklayınız
  • Kurumsal Girişimcilik Ödülü: Projelerini hayata geçirmiş, özgün ürün veya hizmet ortaya çıkartarak başarıyı elde etmiş, AR-GE’ye ve inovasyona dayanarak işletmesine ve ülkesine değer katmış; Ülkesine, bulunduğu topluma, yaşadığı çevreye, değişen dünyanın değişen pazarlarına uyum sağlayan firması 5 yıl ve üzeri yaşta olan başarılı girişimcilere “Kurumsal Girişimci Ödülü” verilecek. Başvuru için:  tıklayınız
  • Proje/Fikir Ödülleri: Değerlendirme Heyeti tarafından tespit edilen kriterlere göre yapılacak ticarileşmemiş yeni proje ve fikirlerle ilgili yapılan başvurular arasından seçilen ilk 3 projeye para ödüllü ve 2 projeye mansiyon verilecek. Yeni ve girişimcilik için önem arz eden inovasyon içerikli açılımlar sunan bu tür proje ve fikirlerin desteklenmesi ülkemiz için önem arz etmekte. Başvuru için:  tıklayınız
  • Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü: Üniversite içinde kurulmuş olan Girişimcilik Kulüpleri aracılığı ile üniversite içinde veya üniversite dışında girişimcilikle ilgili yapılmış olan başarılı faaliyet, etkinlik ve çalışmalarda bulunmuş girişimcilik kulüplerinin ödüllendirilmesi, desteklenmesi, teşvik edilmesi amacıyla “Üniversite Girişimcilik Kulübü Ödülü” verilecek. Başvuru için:  tıklayınız
  • E-Ticaret Girişimi Ödülü: Klasik ticaret modellerinden farklı olarak internet veya mobil teknolojiler kullanarak iş fikrini bir elektronik ticaret projesi olarak hayata geçirmiş, bulunduğu sektöre yeni ticaret hacimleri oluşturabilmiş, kurulduğu günden beri sürekli büyüyebilen girişimlere “E-Ticaret Girişimi Ödülü” verilecek. Başvuru için:  tıklayınız

Ödüllere Siz de Aday Olabilirsiniz!

Eğer siz de bu 5 kategoriden birinde, başarılı işler yaptğınızı, ülkemize ve girişimcilik ekosistemimize katkı ile katma değer sağladığınızı düşünüyorsanız ödüllere aday olabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu 31 Ocak 2018 tarihine kadar www.girisimcilikodulu.com üzerinden hızlıca yapmanız mümkün.

6. GİV Girişimcilik Ödülleri hakkında daha fazla bilgiye ve başvuru formlarına www.girisimcilikodulu.com web adresinden ulaşabilirsiniz. 

Haberimizi ekosistemimizdeki işletme ve veya iş fikri sahibi girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor