Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Aktivite ve Deneyimler İçin Online Pazaryeri Girişimi: Hipzi!

Bir konuda uzmanlığı veya yetenekleri olup bu konuda aktivite düzenlemek isteyen organizatörleri, bu aktivitelere uygun yeri olan mekanları ve düzenlenen aktivitelere katılmak isteyenleri bir araya getiren girişim Hipzi, aktivite ve deneyimler için online bir pazaryeridir. 

Hipzi'nin amacı yeteneklerini ve uzmanlıklarını pazarlamak isteyen kişilere ve aktivite düzenleyen küçük işletme ve atölyelere tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri güçlü bir platform sunmak. Iyzico pazaryeri entegrasyonuna sahip Hipzi, organizatörlere online ödeme alma, mekan rezervasyonu yapma veya kendi mekanlarını kiraya verme, kontenjan yönetimi, ürün satışları için dükkan açma, performans bilgileri ve istatistikler sunuyor. 

Her organizatörün kendi profil sayfasında geçmiş ve gelecek aktiviteleri, varsa ürün satışları için dükkanı ve dinamik bir takvim görülüyor. Hipzi ayrıca katılımcılar için de aktiviteleri düzenleyen organizatörlerle ilgili bilgileri, değerlendirmeleri ve yorumları görme imkanı da sunuyor. Şehir takvimleri ile Hipzi'nin aktif olduğu şehirlerdeki aktivitelerin kolayca görülmesini sağlar. Ayrıca, Hipzi  Türkiye çapında bu dikeyde hizmet veren ilk ve tek online pazaryeri olma özelliği taşıyor. 

Organizatörler için oyunlaştırma altyapısı ile çalışan Hipzi, organizatörleri sürekli platformu kullanmaya yönelten altyapısı, kazanılan kategori uzmanlıklarıyla ilanların öne çıkarılmasını Hipzi Club'tan faydalanılmasını ve sitenin gizli özelliklerinin kullanılmasını sağlıyor.

Hipzi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.hipzi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.930 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız