Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
5. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi 7 Aralık'ta Malatya'da!

İnonü Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu'nun her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği 'Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi' üniversite öğrencilerini girişimcilik hakkında bilgilendirmeye ve bu alanda başarılı isimlerle bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi, 7 Aralik 2017 Perşembe günü saat 11.30 da F. Gemuhluoğlu Amfisi'nde gerçekleştirilecek.

Bir bay, bir bayan olmak üzere iki sektörel girişimci, bir dijital girişimci ve bir sosyal girişimcinin konuşmacı olarak katıldığı Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi, katılımcıların kariyerlerini şekillerdirmelerinde elbette yol gösterici olacak.

İnonü Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından organize edilen zirve, Kayısı sepeti.com, HADO Sigorta ve Danışmanlık, AK-EL Mali Müşavirlik ve Bakkal Hacı sporsorluğunda gerçekleştirilecek olup birbirinden değerli isimleri konuşmacı olarak ağırlayacak.

İnonü Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz cms.inonu.edu.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.274 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Ulusal
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız