Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
"Bir Konu Bir Konuk" Etkinliklerinin Kasım Konuğu: Kaan Gülten!

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un 2017 Kasım ayında gerçekleştireceği etkinliklerin ikinci konuğu Webtures CEO’su Kaan Gülten olacak. 

''Bir Konu Bir Konuk'' Kasım ayı ikinci etkinliğinde katılımcılarını Webtures CEO’su Kaan Gülten ile buluşturuyor. 27 Kasım Pazartesi günü ‘Girişimciler İçin Hızlı Büyümede Dijital Pazarlamanın Önemi’  konusunda yapılacak söyleşide sınırlı sayıda katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor. 

Projesi Olan Bir Girişimciye Sunum Yapma Hakkı Verilecek

Katılımcılar arasından girişimci olan ve projesini Webtures CEO’su Kaan Gülten'e sunmak isteyen kişiler kayıt formunu (Öğrenci Mezun) doldurduktan sonra birkonukonuk@gmail.com adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gekiyor. Böylece gelen başvurular arasından eleme yapılacak ve bir kişiye sunum hakkı verilecek.

Kaan Gülten Kimdir?

''Bir Konu Bir Konuk'' konuğu Kaan Gülten , SEO alanındaki çalışmalarına 2007 yılında başlamış. 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak sektörde yer almaya başlayan Gülten, İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan ünvanını almış ve SEO hakkındaki makaleleri ve kitabı ile sektörde büyük bir bilgi açığını doldurmayı başarmış. İkinci kitabı Sorularla SEO ile birlikte de şu anda toplamda 54.000 adet satış rakamına ulaşarak önemli bir başarıya imza atmış. 2011 yılında Webtures şirketini kuran Gülten, son 6 yıldır 35 kişilik ekibiyle birlikte birçok markaya SEO, dijital pazarlama ve UX hizmetleri vermekte.

Unutmayın, "Bir Konu Bir Konuk" etkinliği 27 Kasım 2017 Pazartesi günü 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners'de gerçekleştirilecek. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için ise birkonukonuk@gmail.com'a mail gönderebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.712 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Sosyal Girişimcilik, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız