Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017’ye Başvurular Başladı!

2006 yılından bu yana Türkiye’de düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı, ülkenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunuyor. Detaylar haberimizde..

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü ve son dört yılda en hızlı büyüyen ve cirosunu en hızlı artıran teknoloji şirketlerini belirlediği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı, bu yıl da teknoloji dünyasının gelişmekte olan yıldızlarını bir araya getirecek. 

2006 yılından bu yana Türkiye’de düzenlenen program, ülkenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunuyor.

Türkiye’de 12. kez düzenlenecek olan programla belirlenecek ülkenin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi, Deloitte’un uluslararası ‘Teknoloji Fast 500 EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika)’ programına katılarak Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı bulacak.

Şimdiye kadar düzenlenen Deloitte Fast 50 Türkiye programlarına katılan 213 farklı şirket, 260’ı aşkın kez ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesinde yer alarak, marka algılarını ülke sınırlarının ötesine taşıdı, yeni network’ler edindi ve bu şirketlerden 2 tanesi ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birincilik kazandı.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji ödül programlarından biri olan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 için başvurular, 31 Ağustos 2017 tarihine kadar devam ediyor.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı hakkındaki daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna fast50.deloitte.com.tr web adresi üzerinden ulaşabilir, tanıtım videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor