Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Hazırgiyim İhracatçıları Online Pazarlamaya Yoğunlaşacak!

Türkiye’nin istihdam ve ihracatında lokomotif sektörlerin başında gelen Hazırgiyim sektörü, son dönemde ihracatındaki durgunluğu aşmak ve ihracatta tekrar artışa geçmek için önümüzdeki süreçte online pazarlamaya ağırlık verecek.

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kızılgüneşler, Ege İhracatçı Birlikleri bünyesinde en fazla ihracat yapan, en çok eğitim düzenleyen, en aktif birlik olmalarına karşın ihracatta son dönemde bir durgunluk yaşadıklarını bu durgunluğu aşmak için önümüzdeki süreçte pazarlama atağı başlatacaklarını söyledi.

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan EHKİB Başkanı Kızılgüneşler, “2017 yılının ilk çeyreğinde ihracatımızı arttıramadık. 2017 yılının geride kalan diliminde daha yoğun çalışarak ihracatımızı arttırarak yaptığımız başarılı çalışmaları taçlandırmalıyız. 2018 yılı Nisan ayına kadar pazarlama kanalına ağırlık vereceğiz. 5 Mayıs 2017 tarihinde EİB Moda Tasarım Yarışmamızın finalini yapacağız. Ege İhracatçı Birlikleri aplikasyonunu yazıyoruz. Kısa sürede hayata geçecek, üyelerimizle daha yoğun iletişimde olacağız, Avrupalı müşterilerle buluşacağı bir B2b marketing portalı ile görüşmelerimiz sürüyor yakında üyelerimizin buralardan avantajlı şekilde hizmet almasını sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

Rakiplerimiz Merdivenleri Çıktı Biz Yerimizde Saydık

Türkiye’nin önemli seçimleri arka arkaya yaşadığına dikkati çeken Kızılgüneşler şöyle devam etti; “Artık ekonominin konuşulduğu, yapısal reformların hayata geçtiği bir döneme girilmesini istiyoruz. Rakiplerimizin merdivenleri çıkarken biz yerimizde saydık. Artık merdivenleri 3’er, 5’er çıkmalıyız.”

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda, 2017 yılı bütçesi 4 milyon 790 bin TL olarak benimsenirken, 2017 yılı iş programı da kabul edildi.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.015 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, İhracat / İthalat, Uluslararası / Global, Pazarlama
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız