Girişimciler ve Yazılımcılar Projeleri İçin Co-Finder Meet-Up'ta Buluşuyor!

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi, fikirlerini hayata geçirmek isteyen başarılı girişimciler ile iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen yazılımcıları bir araya getiriyor. Detaylar haberimizde..

Not: Co-Finder Meet-Up etkinliği ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarihi duyuruyor olacağız.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi, fikirlerini hayata geçirmek isteyen girişimciler ile iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen veya projesine farklı alanlarda değer katabilecek girişimciler arayan yazılımcıları bir araya getiriyor.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi, girişim ruhunu hayatına yansıtabilecek ve bir şeyler üretmekten mutlu olan çalışanların bir araya geleceği bir organizyon düzenliyor. 18 Mart Cumartesi günü merkezin bulunduğu  Altunizade'deki Burhan Felek Köşkü'nde gerçekleştirilcek Co-Finder Meet-Up etkinliğinde girişimciler ile yazılımcılar projelerini beraber hayata geçirebilme potansiyeli için bir araya gelecekler.

Co-Finder Meet-Up’ta girişimciler fikirlerini sunacak, yazılımcılar ise kendilerine uygun fikirleri değerlendirecekler. Fikirlerine veya yazılım bilgine güvenen herkese açık olan etkinliğe katılım ise tamamen ücretsiz. Katılmak isteyen girişimci ve yazılımcıların buradaki başvuru formunu doldurmaları yeterli.

UnutmayınCo-Finder Meet-Up etkinliği 18 Mart 2017 Cumartesi günü 12:00 - 18:00 saatleri arasında Üsküdar Fikir Sanat Merkezi'nin bulunduğu Burhan Felek Köşkü'nde gerçekleştirilcek.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi Hakkında

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi girişimciliği desteklemek amacıyla 2016'ta kurulmuş ücretsiz bir merkez. Yeni girişimlerin büyümesine destek vererek Türkiye'deki girişimcilik ekosistemine katkı sağlamayı amaçlayan merkeze ilk ayında 30'dan fazla girişim, 100'den fazla girişimci üye olmuş. 2016 yılının Şubat ayında faaliyete geçen Üsküdar Fikir Sanat Merkezi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile Üsküdar Fikir Sanat Merkezi hakkında yaptığımız röportajımızı buradan okuyabilirsiniz.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi ve Co-Finder Meet-Up etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.uskudarfikirsanatmerkezi.com web adresini ziyaret edebilir, Merkezin sosyal medya hesapları üzerinden ise anlık gelişmeleri takip edebilirsiniz. (Facebook, Twitter)

Haberimizi fikirlerini hayata geçirmek isteyen girişimci ve yazılımcı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Not: Co-Finder Meet-Up etkinliği ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarihi duyuruyor olacağız.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor