Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Ekosanayi Dergisi Yılın Başarılı İş İnsanlarını Ödüllendiriyor

Ekosanayi Dergisi tarafından düzenlenen “Yılın Başarılı İş İnsanları’’ ödül töreni Ocak ayında sahiplerini bulacak. Geleneksel olarak düzenlenen “Yılın Başarılı İş İnsanları” ödül töreni, ekonomi, siyaset, sanat ve medya dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor. Barış ve Demokrasi konuşmaları ile açılışı gerçekleştirilecek olan törenin bu yıl ki ödül teması "15 Temmuz".

Sanayi ve İş Dünyasına yönelik yayınlanan Ekosanayi Dergisi Türkiye’de sanayicilerin ve iş adamlarının düşündüklerini yüksek sesle kamuoyu ile paylaşıyor. Ödülleri halk oylamasından geçerek jüriye sunan Ekosanayi Dergisi, yurt içi ve yurt dışından birçok başarılı ismi ödüllendiriyor.

Daha önceki yıllarda Başbakanımız Binali Yıldırım, Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir gibi isimlerin yanı sıra sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluşta ödüllendirildi.

Ekosanayi Dergisi İmtiyaz Sahibi Nuray Başar: “Ekosanayi iş dünyasına ışık tutan, sanayicinin beklentilerini, olmazsa olmaz dediği konuları ele alan bir prestij dergisi. Ekonominin nabzını tutan dergimizin ödüllerinin, çalışmalara şevk ve heyecan verdiğini düşünüyoruz. Gelenekselleşen törenimiz her yıl yeni başarıları ödüllendiriyor.” dedi. Yurt içi ve yurt dışından ödüllerin sahiplerini bulacağı tören Ocak ayında 500 kişiyi ağırlayacak.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.079 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Ulusal, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız