Geleceğin Gücü Girişimciler 25 Kasım’da G3 Forum’da Buluşacak!

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum, 25 Kasım’da 800’ün üzerinde girişimci ve girişimci adayını iş dünyasının önde gelen isimleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde..

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; Habitat, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve PublicisLive ev sahipliğinde, Turkcell Arıkovanı ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle 25 Kasım’da Suada’da altıncı kez gerçekleştirilecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, girişimcilik konusunda farkındalığı artırmak amacıyla tüm dünyada 160’ı aşkın ülke ile eş zamanlı kutlanan Global Girişimcilik Haftası kapsamında düzenlenen Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; bu yıl 25 Kasım’da altıncı kez gerçekleştirilecek. G3 Forum, geleneksel olarak düzenlenen interaktif yuvarlak masa toplantılarında bu yıl 800’ün üzerinde girişimci ve girişimci adayını iş dünyasının önde gelen isimleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. G3 Forum’un bu yıl ki ana teması “Girişimcilik Senin İçinde: Gözünde Büyütme”.

Turkcell Arıkovanı ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle Suada’da gerçekleştirilecek etkinliğe, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, Doğan Online ve hepsiburada.com Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Galata Business Angels ve Endeavor Türkiye Başkanı Emre Kurttepeli, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır’ın da aralarında bulunduğu iş ve girişimcilik dünyasından çok sayıda isim katılım gösterecek.

Girişimcilik ile İlgili Her Şey G3 Forum’da

G3 Forum kapsamında geleneksel olarak düzenlenen ve genç girişimcileri mentorlar ile buluşturan yuvarlak masa toplantıları, girişimci adaylarının mentorların tecrübelerinden yararlanarak girişimcilik yol haritası çıkartmalarına yardımcı olacak. Başarılı girişimcilerin ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini aktaracağı oturumlar ile devam edecek etkinlik kapsamında girişimcilik ile ilgili tüm başlıklar mercek altına alınacak.

G3 Forum 5 Yılda 5000’den Fazla Girişimciye Ulaştı

Türkiye’de girişimciliğin gelişmesi için gerekli altyapının oluşmasına katkıda bulunan ve 2011 yılından bu yana girişimcilik alanında Türkiye’deki en önemli ve en büyük etkinlik olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum, geçtiğimiz 5 yılda 5000’den fazla girişimci ve girişimci adayına katkı sağladı.

Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forumu hakkında daha fazla bilgi için www.g3forum.com adresini ziyaret edebilir, Kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor