ThePitcherMeetups Gerçek Girişimcilik Serüvenini Tartışmaya Açıyor!

Nisan 2016’da fikrine ve ölçeklenebilirliğine güvenen girişimcileri yeni fırsatlar arayan yatırımcılar ile buluşturan ThePitcher organizasyonu, her ay eko-sistemi tartışmaya teşvik edeceği buluşmalar serisinin ilkini 16 Kasım’da gerçekleştirecek. Detaylar haberimizde..

Nisan 2016’da fikrine ve ölçeklenebilirliğine güvenen girişimcileri yeni fırsatlar arayan yatırımcılar ile buluşturan ThePitcher organizasyonu, her ay eko-sistemi tartışmaya teşvik edeceği buluşmalar serisinin ilkini 16 Kasım’da gerçekleştirecek.

ThePitcherMeetups buluşmalarında her ay girişimciliğe dokunan bir konu, onları tecrübe etmiş konuşmacılar ve katılımcılar tarafından birlikte tartışılıyor. Her yıl gerçekleştirilen ThePitcher etkinliklerinde iddialı girişimler ile dünyanın dört bir yanından yatırımcılar bir araya getiriliyor.

Başarısızlığı keşfetmeden başarılı olmanın imkansızlığını tartışmak üzere Google’ın iş teklifini reddederek Silikon Vadisi T-Jump Enstitüsü’ndeki ilk üç Türk şirketinden birisinin kurucusu olan ViralKing CEO’su Kemal Apaydın ve DeveLoadile sekiz yıllık bir girişimcilik tecrübesi yaşadıktan sonra XOMNI baş teknolojisti olan Daron Yöndem sahnede olacak.

Tartışmanın moderatörlüğünü ise ekosistemin tanıdık isimlerinden Smartup Network baş yatırım yöneticisi Ayşe İnal üstlenecek.

ThePitcherMeetups buluşmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eventbrite.com/e/the-pitcher-meetups-gercek-girisimcilik-seruveni web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor